petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavruluk takcagım kücük kafesemi takmalıyım büyüğemi kafeslerin resimleri var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre oduncu tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    kücük kafesim temizliği kolay ve ikisine uygun büyüklükte resmini koyuyorum
    Büyük kafesimde temizlik kafesi hareket ettirmem gerekiyo hagen vision kafes
    sorum şudur büyük kafesde yaşıyolar 2 aydır daha öncesinde kücük dediğim kafesde yaşıyolardı hangisi daha uygun olur yavruluk icin büyük kafesin sıkıntısı yavruluk varken hareket ettirmeden temizlenme imkanı yok yardımcı olun

2. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Büyük kafes her zaman daha iyidir.Daha rahat ediyorlar.Temizlik konusuna gelince mubişler zamanla alışıyorlar haftada birkez yeterli oluyor.

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Abi sen al yuvalığı kafesin içine koy o kafese ben bile sığarım. Ben temizliği yuvalığı çıkarıp yapıyorum ama her çift izin vermeyebilir eğer sorun yapmazlarsa dediğim gibi yap

4. Emre oduncu

Beğenileri:
    0
    teşekkürler arkadasşlar yorumlar icin

Sayfayı Paylaş