Karadeniz Pet

Yavrum buyudukce cinsiyeti sasti sanirim... bir bakar misiniz?

Iklim_Yeliz

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar...
Benim yavru, bana ters kose yapti sanirim.

Erkek degil mi simdi bu?

1.RESIMDE YENI ALDIGIMDAKI HALI FLASHSIZ CEKIM[DM]
2.RESIM SIMDIKI HALI FLASHSIZ CEKIM
[/DM]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ilk fotograf erkek ikinci disi gibi ilginc

Kaç aylikken almistiniz simdi kac aylik acaba merak ettim. Benim yavrularda ters kose yapabilirmi ondan merak ettim

Masallah çok tatli foto yaniltabilir 2 resim 2 ayri cinsiyet gibi :) ama bence erkek

1.5 -2 aylikti alali 10 gun falan oldu sanirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:49 -->-> Daha önceki mesaj 12:49 --

Ikiside ayni kus

Kafasi bile farkli renkte görünüyor :) oluyor bazilarinda gecen hafta ben fena terse yattim mesela :(

Kafasi bile farkli renkte görünüyor :) oluyor bazilarinda gecen hafta ben fena terse yattim mesela :(

Yemek yaparken kaseye koydugum yagin icinde daldi ondan az kirlendi sirkeli su ile banyo yaptirdim gun gectikce tuyleri temizleniyor

ilik su ile yikadim iceride sicakti birsey olmadi sukur. Hatay'li degilim, ikamet Hatay

Hatay'da dolasmadigim yer kalmadı damizlik erkek icin burda imkanlar sinirli ya da ben beceremedim bulmayi. siz iyi bulmussunuz kuslarinizi. Aldiginiz özel bir uretici ya da petahop var mi

Hatay'da dolasmadigim yer kalmadı damizlik erkek icin burda imkanlar sinirli ya da ben beceremedim bulmayi. siz iyi bulmussunuz kuslarinizi. Aldiginiz özel bir uretici ya da petahop var mi
Tanidigim hobi uretimcisi var. Ben de tesadufen buldum cok iyi bir aile evinde misafir olma firsatida buldum son derece guvenilir birisi. Isterseniz o kisiye sorup, telefonunu size verebilirim.

Tanidigim hobi uretimcisi var. Ben de tesadufen buldum cok iyi bir aile evinde misafir olma firsatida buldum son derece guvenilir birisi. Isterseniz o kisiye sorup, telefonunu size verebilirim.

Cok sevinirim 2 aydir kus ariyorum dun bulabildim tekrar ayni hengameyi yasamam en azindan

İlk aldığınızda da dişiymiş, şuanda da dişi.

Kuşunuz erkek. Burun deliklerinin etrafındaki de beyazlaşma değil mavileşme. Kuşunuz büyüdükçe ceresi mavi renge dönecek. Mordan maviye geçişte burun deliklerinin etrafı parlak açık mavi olduğundan sanki dişiymiş hissi uyandırabiliyor. O yüzden buna takılmayın.

ıklim hocam kuş dişi olabilio yavru iken kuşların cinsiyeti çok zor oluo belirlemek koyu renkler azda olsa belli oluor ama acık renk de hiç belli olmuor bazen yasına girene kadar çözemeyiz yasını

Bence erkek 2. Resmi isik yanilmasi birakin cere rengini tuy rengi bile baska bir kus gibi cikmis. Fotograf aciniz ilk cektiginiz gibi olsun net soyleyelim.