Karadeniz Pet

Yavrum Muhabet kuşum Hasta mI?

• Konbuyu başlatan Görkem Geyik
  • Başlangıç tarihi
G

Görkem Geyik

Guest
iyi günler bu gün kuşum dışardayken , ben başka odadaydım daha yeni temmuz ortasında aldık . birde galip bir ses geldim baktım . kuş yerde ters dönmüş tü ,avucuma aldım , bir 10 sn felç gibiydi. Sonra kafesine koyduk . şimdi hafiten tüylerini temizliyor. tüy temizlerken kepek gibi birşeyler dökülüyor, daha yıkamadık kuşu
bir yardımcı olur musunuz . çok korktum ölçek diye

tekradan iyi günler

sorun ne bilmiyorum ama kuşu siz yıkamayın sakın su koyun kendisi girsin yorumlar gelicektir.

Kuşum

Kuşum şuan bazen hareketli bazen durgun bide dışkısı yeşil ve sulu isal gibi sarımsı sıvı oluyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşum şuan bazen hareketli bazen durgun bide dışkısı yeşil ve sulu isal gibi sarımsı sıvı oluyor

İnsaalah ishal değildir baska bir sorunu vardır benim dün kuşum hem ishaldi soğuk alğınlığı kapmıştı dün 11 civarı ıöldü seninki İnşaalah ishal değildir

iyi günler kuşum dün çok halsizdi denge sorunu vardı . buda dışkı resmi , ilaç kullanmalıyım mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:51 -->-> Daha önceki mesaj 08:43 --

buda daha önceki dışkısını

Moderatör tarafında düzenlendi:
Veterinere gitmelisin 3 ay once bu sekilde bir kusuma ishal tedavisi yaptim ama kurtaramadim kusu bobrek problemide olabilir sari akinti mi ishal mi bunu belirlemek lazim veterinere gidersen iyi olur

ishal problemi 4-5 günden daha uzun sürerse, mutlaka tedbirinizi alın ve buna neden olan seyleri ortaya cıkarmaya calısın, eger nedenini bilmiyorsanız en yakın veterinere gidip kontrol edin, ishal kuslar icin ciddi sorun olabiliyor.

Geri