petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrum Muhabet kuşum Hasta mI?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Görkem Geyik tarafından 4 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Görkem Geyik

iyi günler bu gün kuşum dışardayken , ben başka odadaydım daha yeni temmuz ortasında aldık . birde galip bir ses geldim baktım . kuş yerde ters dönmüş tü ,avucuma aldım , bir 10 sn felç gibiydi. Sonra kafesine koyduk . şimdi hafiten tüylerini temizliyor. tüy temizlerken kepek gibi birşeyler dökülüyor, daha yıkamadık kuşu
    bir yardımcı olur musunuz . çok korktum ölçek diye

tekradan iyi günler

2. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    sorun ne bilmiyorum ama kuşu siz yıkamayın sakın su koyun kendisi girsin yorumlar gelicektir.

3. Görkem Geyik

Kuşum

Kuşum şuan bazen hareketli bazen durgun bide dışkısı yeşil ve sulu isal gibi sarımsı sıvı oluyor

#3 Görkem Geyik, 4 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ağustos 2014
  4. uA1905

uA1905 Guest

İnsaalah ishal değildir baska bir sorunu vardır benim dün kuşum hem ishaldi soğuk alğınlığı kapmıştı dün 11 civarı ıöldü seninki İnşaalah ishal değildir

5. Görkem Geyik

iyi günler kuşum dün çok halsizdi denge sorunu vardı . buda dışkı resmi , ilaç kullanmalıyım mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:51 -->-> Daha önceki mesaj 08:43 --

[​IMG] buda daha önceki dışkısını

#5 Görkem Geyik, 9 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ağustos 2014
  6. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Veterinere gitmelisin 3 ay once bu sekilde bir kusuma ishal tedavisi yaptim ama kurtaramadim kusu bobrek problemide olabilir sari akinti mi ishal mi bunu belirlemek lazim veterinere gidersen iyi olur

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    ishal problemi 4-5 günden daha uzun sürerse, mutlaka tedbirinizi alın ve buna neden olan seyleri ortaya cıkarmaya calısın, eger nedenini bilmiyorsanız en yakın veterinere gidip kontrol edin, ishal kuslar icin ciddi sorun olabiliyor.

Sayfayı Paylaş