Karadeniz Pet

Yavrum ÖLÜYOR, yardım lütfen..

Ahmet Ayaz Dura

Yeni Üye
Arkadaşlar geleli 2 gün oldular parçalı kuşum gayet hareketliyken ortamı bile yadırgamamışken cremio olan ölüyor ne yapmam lazım fotoğraflarını ekleyeceğim şimdi lütfen bi yol gösterin.:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:17 --

8e8910624701df0cd4d8675fc4e6b9cd.jpg
ca567c18ef23327d79403071ff140e53.jpg
d19e734777a3425bca611e51f6c3d36e.jpg
8db8c3874b3c7d62cfc56753d86f5726.jpg
b37cdc477090692549270baf8b253e20.jpg

HTC Desire 626 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geç kalmadan bi veterinere götürmelisin kuşu.
Geçmiş Olsun..

Pazar gunu acik veteriner etrafimda yok en azindan yarina kadar yasatabilmem adina tavsiye edebileceginiz birseyler varmi ?

Pazar gunu acik veteriner etrafimda yok en azindan yarina kadar yasatabilmem adina tavsiye edebileceginiz birseyler varmi ?

bulunduğu ortamı ılık tut kanatlarına biraz su serpebilirsin.ferahlasın kuş. kuşun başı da düşmesin ilgilen onunla başını dik tutmaya çalış.Hayatta kalabilir umarım

Yem yiyor ama su ictigini hic gormedim gagasindan bi dalma bal damlatsam susatsam bi ise yarar mi ?

Yem yiyor ama su ictigini hic gormedim gagasindan bi dalma bal damlatsam susatsam bi ise yarar mi ?

deneyebilirsin bi sakıncası olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:42 -->-> Daha önceki mesaj 13:38 --

bir de kuşun nefes sıklığını kontrol et eğer zorlanıyorsa gagasını aralayıp hafifçe üfle ve sonra hafifçe akciğerlerine dokun

Insallah olmez ya cok uzuldum :(bulasici bir hastalik degildr unarim digerine gecmesin

Agizdan keciboynuzu özü verdim biraz su septim cok az biraz tunege cikti simdi insallah bisey olmaz baska onerisi olan varmi

öncelikli olarak mutlaka diğer sağlıklı kuşu kafesden ayırın.
2.si hastalıklı olan kusun kafesini ve ekipmanlarını sirkeli su ile dezenfekte edin kusu sıcak ortamda tutun
3.sü hastalıkla ilgili biraz detay paylasın dışkısı nasıl yeme içmesi nasıl hal haraketleri nasıl etki tepkisi nasıl vs...? ve hastalık sürecini anlatın ona göre bilgi verelim

Diskisi normal yemesi icmesi normal anormal bi durumu yok anormal olan tek sey boyle durmasi ucuyor ele geliyor kendini sevdiriyor yem yiyor ama kafese koyunca tunekliyor.

Benim yavru kusum da boyleydi.ben kus kumu koymayi unutmusum sindirme de sorun ciktigi icin yemi cok az yoyordu, kus kumu koydum biraz buyukce bir kaba hem yedi hem temizlendi kendine geldi :) inşallah seninki de boyle basit bir aorundur

Geri