petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrumun cinsiyeti belli olurmu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akgün BİNGÖL tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Akgün BİNGÖL

Arkadaşlar sürekli rastlıyordum 30 günlük veya 35 günlük kuşları koyup cinsiyet öğrenen arkadaşları acaba sonuç doğru çıkıyormu benimde yavru büyüdü canavar gibi oldu bi bakarmısınız?
    Birde gagasındaki siyahlık nedir mantarmı mamoştada siyahlık var ve 2 aya yakın oluyor böyle yavru bu daha küçüğündede var

2. Akgün BİNGÖL

buda iki yavrum aralarında 3 gün var diğer kuş biraz çelimsiz geldi bana ...

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Gayet normal hiç merak etmeyin ;)

4. Akgün BİNGÖL

teşşekür ederim hocam :) sağlıklı olsun cinsiyeti belli olsun yeter :)

5. Gökhan YILDIZ

cerelerinin daha net resmini koyman lazım.

6. Işıl KEGEÇ

gagasındaki siyahlık daha yavru olduğunu gösterir ve bana kalırsa mavi kuş dişi :) maşallah çokta tatlılar

7. Akgün BİNGÖL

Işıl hanım 1. ve 3. fotoda flaslı çekim olduğu için öyle gözüküyor normalde pembe

Sayfayı Paylaş