petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrumun cinsiyeti nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Ahmet Ayaz Dura tarafından 10 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Ahmet Ayaz Dura

Beğenileri:
    0
    Herkese merhabalar erkek cremio yavrumu vitamin ve özel bakım sayesinde kendine getirmiş bulunmaktayım bugün yavru bir mubiş hediye geldi dişi olduğu söylendi bakabilir misiniz? ben anlayamadım net olarak.:rolleyes:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 22:22 --

HTC Desire 626 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ahmet caliskan

Beğenileri:
    1
    Meviş erkek beyaz dişi ama daha ikiside ufak tam belli degil ama mavi yüzde yüz erkek. Beyaz şüpeli gagasını tam net çekersen yardımcı olurz inşallah.

3. Ahmet Ayaz Dura

Beğenileri:
    0
    Hocam beyaz erkek ceresi aynı senın profıldeki kuşun ceresi gibi mavi ve beyaz leke yok veren arkadaş üretimci hediye etti bana ama dişi olduğunu söyledi kafam karıştı şimdi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  5. Ahmet Ayaz Dura

Beğenileri:
    0
    Levent Abi çok teşekkür ederim, içimi rahatlattın :) kafama takıldı, bu arada cremio toparladı çok korktum kaybedicem diye, gene halsizliği var ama eskisi gibi değil geceleri kafesi kapatıp ağzından keçi boynuzu özü veriyorum pekmez gibi oda iyi geldi herhalde.:)

6. Levent ACAR

Beğenileri:
    74
  7. Ahmet Ayaz Dura

Beğenileri:
    0
    Vitamin koydum sularına, aspuru yemle karıştırayımmı yoksa normal yem kabında sademi vereyim, bide tavsiye ettiğin birşey varmı abi ? kalamar kemiği gaga taşı ahşap tunek kum yem su kafes :D herşey var eksik birşeyim var mı ? bit pire spreyide aldım.

8. Levent ACAR

Beğenileri:
    74
    Ayrı versen daha iyi olur neyi ne kadar yediğini görürsün. Çok yerlerse aspuru daha seyrek verirsin.

9. Ahmet Ayaz Dura

Beğenileri:
    0
    Tamamdır abi saolasın.

10. Ahmet caliskan

Beğenileri:
    1
    mavi kuş daha gercekden ufak ve ben erkege benzettim ama dişi de ola bilir 1 hafta sonra yeniden gaga resmi cekip atarsan daha iyi sonuc söyleye bilirim ama benim nacizane fikrim erkege benziyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:58 --

bu arada beyaz erkek.

11. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    728
    levent usta zaten son noktayı koymuş. Ainen :) tüyleri kadar ömürleri olur inş

12. Ahmet Ayaz Dura

Beğenileri:
    0
    Allah hepinizden razi olsun ayni sekilde iyi dileklerim tum hobicilere ve uretimcilere gelsin daha iyileri sizin olsun insallah.

Sayfayı Paylaş