Karadeniz Pet

Yavrumuz için Yardım

Melih Yavas

Meraklı Üye
Arkadaşlar biraz önce tanıdıktan yavru bir kuş aldık.Dişi dedi.Ayakları üstünde düz duramayacak küçük.Erkek aldığımız kuşumuz yem kırabiliyordu ve duruyordu 45 günlüktü.Şimdi bu 32-33 günlük dişimi bir bakarmısınız nasıl besleyelim

13090040.jpg

13090041.jpg

13090044.jpg

Mama hazırlayıp verin Yem kırmayı öğrenene kardar .

Biraz önce geldi eve kafese koyduk şimdi tabanında duruyor.İlk günler birşey yemeyecek herhalde bakalım.Bizim oğlan şaşırdı kafesin etrafında geziniyor

erkek gibi duruyor ama yanılmış olabilirim yavrular insanı şaşırtabiliyor mama ile beslemekte fayda var ve kafes tabanına biraz yem dök

Cinsiyet konusunda tüm yorumları alayımda.Eğer erkekliği kesinleşirse geri vereceğiz.

Sağlık durumu cinsiyeti hakkında yorum bekliyorum.Dışkısı bayağı büyük yavru olmasına rağmen beni şaşırttı.

İngiliz kırması ve dişi olarak aldım.

En son fotoğrafta gördüğüm kadarı ile yem kırabiliyor?

1 saat önce geldi ama 1-2 yem aldı.Bizim erkek sürekli peşinde aşkım cickuş diye :) Yaklaştırmıyoruz fazla

Yumurta maması ver kuşa. Ayrıca yem olarak kanarya yemi ve aspur karıştırıp ver.

Biraz gözlemliyorum.Yem yemeye çalışıyor kıramıyor.Siteden aldığımız mamaya havuç katıp vericem bakayım

Daha yavru elimize geliyor.Avuçtan korkmuyor.Babası çok yetenekliymiş ve çok konuşkanmış.Dişi diye aldım erkeğimiz çok konusuyor bununda öyle olmasını istiyorum.

Dişi ve ingiliz kırması olarak aldım.Irk ve cinsiyet bilgilerinizi bekliyorum

Dişi Muhabbet Kuşları Erkek Muhabbet Kuşları Kadar İyi Konuşamazlar... Bana Yerli Erkek Gibi Geldi...

Geri