Karadeniz Pet

Yavrunun ayagında bi sıkıntımı var ?RESIMLI

okan67

Meraklı Üye
ARKADASLAR SAG AYAGINDA BI SIKINTI MI VAR SIZCE (10 GUNLUK)

ayaklarının karnına dogru duruyor yerdeyken eger ayak saga sola geriye uzamıyorsasorunyok

uznık duruyorsa carpik bacaklik vardir sunger yardimiyla tedavi edin ne kadar cabuk başlarsan düzelmr imkani var...internette araştir ttedavisini sungerle birleştir

ayaklarının karnına dogru duruyor yerdeyken eger ayak saga sola geriye uzamıyorsasorunyok

uznık duruyorsa carpik bacaklik vardir sunger yardimiyla tedavi edin ne kadar cabuk başlarsan düzelmr imkani var...internette araştir ttedavisini sungerle birleştir

Sağ ayakta çarpıklık var bence, sünger tedavisi uygulanmalı. Aşağıdaki linkte bu konu işlenmişti.
http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...-yaptim-bi-kac-sorum-olacak-yardim-43770.html

SÜNGER UYGULAMASINI YAPTIM UMARIM OLMUSTUR YARDIMLARINIZ ICIN TESKKUR EDERIM

Son düzenleme:
disi besliyorso iyi guzel olmuş

Peki gelişmesinde olumsuz bir etkisi olur mu

hayir olmaz bir sorun her hafta cikar bak düzelme varmi diye ....morarma filan olursa sök tekrar yap tak fazla sıktıtırsan kan akışı olmaz

kuşun ayağında hiç bir sorun yok 10 günlük yavrunun ayaklarını o şekilde toplayamaması gayet normal.tüm yavrular o şekildedir.ayaklarını tamamen açık duran ve bunu kendi isteği dogrultusunda toparlayamayan bebeklere çarpık ayaklı olabilir diyebiliriz.suan sıkıntı olacak hiçbirşey görünmüyor resimlerde.boşuna ızdırap çektirmeyın bebeğe.

Geri