Karadeniz Pet

yavrunun ayağının düzelmesi için ne yapmam gerek

mücahitejderha

Meraklı Üye

yavrunun ayağı resimde görüldüğü gibi o bir ayağı fark ederseniz öne doğru yani hep öyle ve hafiften topallıyor bu benim ilk yavrum. 10 günlükken falan yuvada bi kaza geçirmişti yavrum galiba ondan dolayı böyle ama bugün topalladığını fark ettim uçamadığı için pek kafesden çıkarmıyordum oraya buraya çarpıyordu bugün biraz çıkardım yerde yürüken fark ettim yardım edermisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Parmağı çevirip arkadaki diğer parmağa bantlansa olur mu acaba? Ancak hiç bir zaman tam düzelmez bu yavrucak. Geçmiş olsun.

abi parmağımla geriye doğru yapıyorum tam gitmiyor ve acıyor galiba bağırmaya başlıyor. o tırnagı diğer ayaklarına batıyor galiba abi bi yol göster gece gece çok canım sıkıldı. sağ ayagını havaya kaldırıp duruyordu kafesin dibinde yem serili yatarak yiyordu bende yavru daha diye pek şüphelenmemiştim. ne yapim abi ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

veterinere götürsem bişey yapabilirler mi levent abi?

abi parmağımla geriye doğru yapıyorum tam gitmiyor ve acıyor galiba bağırmaya başlıyor. o tırnagı diğer ayaklarına batıyor galiba abi bi yol göster gece gece çok canım sıkıldı. sağ ayagını havaya kaldırıp duruyordu kafesin dibinde yem serili yatarak yiyordu bende yavru daha diye pek şüphelenmemiştim. ne yapim abi ya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

veterinere götürsem bişey yapabilirler mi levent abi?

İlk olduğunda farketseydin bişey yapılabilirdi belki.
Veterinere bir göster istersen.

kimse bişey demeyecek mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

İlk olduğunda farketseydin bişey yapılabilirdi belki.
Veterinere bir göster istersen.

abi 10 günlükken ayağı kopacaktı zor kurtardım sonrada arada ayğına bakıyordum ama çok dikkat etmiyordum bu duruma. biliyordum öyle olduğunu ama topalladığını yaruma bu kadar rahatsızlık verdiğinş bugün fark ettim. ben yarın üniversitede hayvan hastanesi var okula gittiğimde oraya uğrayayım önce bi sorayım muhabbet kuşumdan anlıyorlar mı? yoksa o kadar yolu kuşa eziyet çektiremem bu soğukda ya

Geri