Karadeniz Pet

Yavrunun ayakları gelişmedi

Böyle doğma durumu yok mu hocam yumurtadan ciktigi fun bakmis miydiniz var miydi parmaklar?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende bugün bunu düşündüm ve geçmiş folluk resimlerime baktım yumurta çıkış tarihinde çekilmiş resim ve sanırım ayak yok böyle çıkmış gibi duruyor

Bende bugün bunu düşündüm ve geçmiş folluk resimlerime baktım yumurta çıkış tarihinde çekilmiş resim ve sanırım ayak yok böyle çıkmış gibi duruyor

Aynen hocam herhangi birinin yeme olayi degil o anne babayi yeterince taniyorsan bunu yapip yapmadiklarini anlarsin zaten, fotoğrafta dogustan olduğu gözüküyor dogar dogmaz bile yapacak bisey yok gibi protez gibi bisi olsa tunekte gene tutunamaz bu durum carpik bacaktan bile kotu :/ ama kus hayata daha tutunacaktir emin ol bende carpik bacakli vardi sahiplendirdim hepsinden daha atikti

Ben her ihtimale karşı bu çiftimi ayırdım dişiyi elimden çıkarıyorum yavru yeme düştükten sonra .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Bilmiyorum ayağına ne yapılabilir düşünüyorum ama birtürlü mantıklı bişi gelmedi aklıma

Ben her ihtimale karşı bu çiftimi ayırdım dişiyi elimden çıkarıyorum yavru yeme düştükten sonra .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

Bilmiyorum ayağına ne yapılabilir düşünüyorum ama birtürlü mantıklı bişi gelmedi aklıma
Bende yem e dusunce ayiricam cok oldu artik 4. Kulucka dönemi yapacak anne gerci hâlâ hiperaktif ama yok ya zor oluyo yavrular falan ara vermek lazim sendeki yavrunun durumu akraba evliligi gibi biside olabilir kan uyuşmazlığı yada mineral ve vitamin eksikligi daha baska bir arkadasta yazmis zaten aklima ilk o geldi doğrusu

Ben vitamin ve mineral eksikliğine çıkaramıyorum bu sonucu çünkü 7yumurta da 7 yavru çıkarıp büyüten çiftim ile aynı hatta erkeğin kendi yavrum oluşundan dolayı daha fazla ilgilendiğim bi çiftim ..
Mama ve kalamara en çok ilgi gösteren çiftim.
Kardeşlik konusu ise imkansıza yakın bi durum daha önce de söylediğim gibi erkek kendi kuşum ve dişi Gaziantep den gelen bir kuş ..
Sonuç gördüğünüz gibi üzücü oldu

Ben vitamin ve mineral eksikliğine çıkaramıyorum bu sonucu çünkü 7yumurta da 7 yavru çıkarıp büyüten çiftim ile aynı hatta erkeğin kendi yavrum oluşundan dolayı daha fazla ilgilendiğim bi çiftim ..
Mama ve kalamara en çok ilgi gösteren çiftim.
Kardeşlik konusu ise imkansıza yakın bi durum daha önce de söylediğim gibi erkek kendi kuşum ve dişi Gaziantep den gelen bir kuş ..
Sonuç gördüğünüz gibi üzücü oldu

anladım bilemeyiz ki hani ne kadar uzak mesafedende olsa belki biyerde bi kan uyuşmazlığı söz konusudur vitaminler konusunda şüpheniz yoksa mutlaka öyledir asıl sorun bundan sonraki veya önceki yavrularda var mıydı böyle birşey ilk yavru mu bu?

Erkeğin ilk kuluçkası şubat 2015 doğumlu , dişinin ise kuluçka geçmişini bilmiyorum ama genç bi kuş ..
Haklısınız bi uyuşmazlık da olabilir aslında bazen bir kuluçka daha bekleyip görmek istiyorum ama aynı sorunla karşılaşırsam diye çok çekiniyorum

Erkeğin ilk kuluçkası şubat 2015 doğumlu , dişinin ise kuluçka geçmişini bilmiyorum ama genç bi kuş ..
Haklısınız bi uyuşmazlık da olabilir aslında bazen bir kuluçka daha bekleyip görmek istiyorum ama aynı sorunla karşılaşırsam diye çok çekiniyorum
Aynen ilk yavru böyle olunca bide ister istemez suphelenir insan diğer yumurtalarda muhakak dolu vardir cikinca anlasilir artik

Yumurtaların hepsi de doluydu fakat tek tek ezildiler acemilikten sanırım tek büyüyen yavru bu minik

Yumurtaların hepsi de doluydu fakat tek tek ezildiler acemilikten sanırım tek büyüyen yavru bu minik
Belki oluşmicak diye kırmislardir kendileri kırabiliyor bilerek yada hepsine bakamam diye de kiriyor bende öyle yapmisti ilk kuluckada ikisini kirmisti ikiside doluydu

Çözemedim neyden veya niye olduğunu.. inşallah kimsenin başına bu durum gelmez .
Hayırlısı diyelim artık ..inşallah ilerki Zamanlarda kendine özel yaptığım tünekte resimlerini atarım buraya

Çözemedim neyden veya niye olduğunu.. inşallah kimsenin başına bu durum gelmez .
Hayırlısı diyelim artık ..inşallah ilerki Zamanlarda kendine özel yaptığım tünekte resimlerini atarım buraya
Aynen hocam ona özel bir tünek ayarlanabilir icine basabilcek şekilde alisicaktir böyle sakat olanlar daha bi istekli yaşıyor nedense hemen çözüyor yem yemeyi falan bendeki carpik bacakta öyleydi

Kardeş geçmiş olsun o çift ile alakalı bir problem var bence de tekrar çifte atmamak daha iyi

Öncelikle geçmiş olsun.Bu yavrucağı dışlamadığınız ve özenle bakacağını belirttiğiniz için size teşekkür ederim.
Yaşam şartlarına göre yer ayarlarsanız size mükemmel eşlik edecektir.
Sadece sevabı bile yeter bence..

Kardeş geçmiş olsun o çift ile alakalı bir problem var bence de tekrar çifte atmamak daha iyi

Çok sağolun teşekkür ederim aynen bende aynı riski almak istemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:29 --

Öncelikle geçmiş olsun.Bu yavrucağı dışlamadığınız ve özenle bakacağını belirttiğiniz için size teşekkür ederim.
Yaşam şartlarına göre yer ayarlarsanız size mükemmel eşlik edecektir.
Sadece sevabı bile yeter bence..

Çok sağolun inşallah hayata daha iyi tutunur

Öncelikle çok geçmiş olsun. Bu guzel davranışınız icin teşekkür ediyorum size.

Çok sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 11:06 --

Kızımın son hali :)

Son düzenleme:
Maşallah ayakları yok ama zıpkın gibi :) ben de tek ayağı açık bir dişi yavru vardı tünekte duramayan kardeşleri tüneğe çıktıkça tel de asılıp duruyordu dayanamıyordum gittim bu banyo için yapılan küçük küvetlerden aldım tünekle aynı seviyede kafese astım o yavrumdan mutlu yavru olmadı direk küveti sahiplendi :) öyle bir şey tavsiye ederim sana

Geri