Karadeniz Pet

Yavrunun eş tutması

Necdet ESEN

Paylaşımcı Üye
Bu arkadaşların erkek olanı 6 aylık dişi olanı 50 gunluk ve es oldular. Erkek her Allahin gunu boyle disiyi kistiriyor. Disinin daha biseyden haberi yok o da gidip erkege ayni seyleri yapiyor. Problem olur mu sizce. Ne dersiniz?
28vL4E.jpg

BDoJgL.jpg

Z72vR3.jpg

Son düzenleme:
HEHE :) Çok güzellermiş mevzuda ilginç daha bebekmiş erkek yüzünden belki moda girer :D az büyütseniz diyorum dişiyi :D

Dışı kuş küçük olduğu için strese girebilir . erkegin yaşına uygun bir eş seçin.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

disinin ceresinin rengini cekip koyabilirmisiniz ?

Dişinin ceresi daha bembeyaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:13 --

HEHE :) Çok güzellermiş mevzuda ilginç daha bebekmiş erkek yüzünden belki moda girer :D az büyütseniz diyorum dişiyi :D

Dişiye bu kadar baskı kurmasını beklemiyordum açıkçası

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 22:18 --

Dışı kuş küçük olduğu için strese girebilir . erkegin yaşına uygun bir eş seçin.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dişinin hoşuna gidiyor gibi sanki yine de stres yapar mı acaba

Dişi izin vermez zaten şiddetli kavga yoksa sıkıntı da yok maşallah erkeğe

dişi bu çiftleşme hareketlerine ses çıkartamıyorsa baskın bir dişi değildir ve erkek onu çiftleşene kadar asla rahat bırakmayacaktır. ya yanyana kafeslere ayırın ya da değiştirin diyeceğim ama eş de tutmuşlar. bence siz onları 2 ay kadar ayırın. dişi biraz daha kendisini toparlayıp erkeğe diklenebilecek boyuta gelsin :)

Genel olarak sağlıklı olmadığını anlıyorum bu yorumlardan. Bir müddet daha gözlemleyip ayırayım o zaman