petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavrunun kafasında kanama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Göktug tarafından 23 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar 13 günlük yavrunun buğün gördüm kafasında çok küçük bi yeri kanamış muhtemelen anne yapmış dün yuvadan çıktığında erkekle yeniden çiftleştiler acaba yeniden yumurtlayacak ondan mı yaptı yada ben kontrol ediyorum diyemi yaptı teşekkürler artık kontrol etmeyim mi

2. Ediz Edizoğlu

Kardeşim bence yeni kuluçka donemine girmiş ve o yavrulardan sıkılmış . Kurtulmak istiyor .

3. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Yavru ve babayı ayrı kafese alın anne yeni yavrular için öldürebilir bunları baba besler yavruları.

4. mehmetsoker

Babada yapiyormolabilir.hangisinin yaptigini gozlemle.dikkatli ol yoksa yavrularin olumune sebep olurlar...

Sayfayı Paylaş