Karadeniz Pet

Yavrunun karni deşilmis

Geçmiş olsun merakla bekliyorum kimsenin başına gelmez insallah

kuşlar bakıcı kan degil bu yüzden dolayı işte bakıcı kan olması önemli işte

Öyle tabi de bizim erkek çok seçici kardeşim es birkaç tane es değiştirdik anca tutması bile mucize oluyor bakıcı kan olup olmadıklarını da bilmiyorsun ne yapalim arkadaş artik beklicez folluk kontrolü yaptım su anda çıkan bir yavru yok inşallah sorun cozulur

Oyle bende ilk zamanlar cok yavru kayıp ettim 2-3 tane bizim burda yumurta kabunu yavru kiramiyor icinde kalip oluyor bende kendim kirip cikardiyorum orada ucuc sivri olan yerde göbek bagı vardır o kopunca yavru ölur ve cikartmasida cok zordur zamannı gelmeden cikansa malesef ölur .... Buyuk ihtimal sizinkisi boyle olmuş...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:43 --

Kardesim yarin takip ertne olasiligin varsa yumurtayi takip et ses gelmesi lazim kulana tutunda .... Eger dişi kiriyorsa ses geliyor di bir bak buyuk olasikla birtanesi kiriyor sesten dolayı....bezende erkegin ilgisini cekitinden ustuna basip olduruyor ilk 1-2 saati gecirrise yavru kurtulur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

Benim erkege tam 10 dişi degiştirdik eşi oldu ama disi gecen öldu bakalım simdi ne yapcaz denemeye devam.. ...ilk kuluckada olur boyle olen disi beslemiyordu ilk kuluckasinda ilk gun ben besledim diger gunler disi daha ne oldunu bilmedinden ezede bilir yumurtada ciktiktan 1-2saati geciririse yavru kurtulur cikinva dikattli ol

Saol yusuf kardeşim takip etmeye çalışıyorum erkeği ayırdığımız için dışı biraz stres yaptı sanirim

Birsey olmaz yatiyorsq iydir....

Su anda kontrol ettim follugu daha yavru çıkmamış ama disi kus folluga dışkısını yapmış sanırım onunla oynamış veya yemiş çünkü gaga altındaki tüglerde boyle birşeyler yapışmış gibi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:00 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

Bende bunun uzerine folluk icini temizlemek zorunda kaldım ve tekrar yumurtaları koydum birkaç saat snra baktım yumurtaları filan kirmamis

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:00 --

Arkadaşlar bugün folluk kontrolü yaptım sanırım bizim erkek kıskançlıktan yapıyor veya çiftleşme isteğinden dolayı çünkü erkeği ayirinca problem düzeldi gibi çıkan yavru 1
kalan yumurtadaki 4 tanenin akıbetini bildiririm herkese tesekkur ederim

Yavru ciktimi simdi kac yumurta var ve kac yavru var acil cevapla yabru birtanemi yumurta vami baska

İyi ozqman

Geri