petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavrusunun tüy kapsüllerini yiyen anneler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tanmalvic tarafından 9 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. tanmalvic

tanmalvic Member

Beğenileri:
    7
    Merhaba arkadaşlar
    yavrusunun tüy kapsüllerini yiyen ebeveynler için "mamasına susam ezip vermek" dışında test edip sonuca ulaşılmış bir yöntem var mı?
    dişilerimden bir tanesi önceki kuluçkasında yavrularının tüylerini yoluyordu ve bu kuluçkada da başıma geldi. susam ezip verdim ama yine de devam ediyor. ağzına biber mi sürelim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 20:50 --

gören duyan bilen yok mu :)

2. baskentli06

Beğenileri:
    2
    ynı dert bendede var bende anneyi biraz yavrular kabarınca ayırmayı düşünüyorum baba baksın die

3. tanmalvic

tanmalvic Member

Beğenileri:
    7
    benim dişi daha önceki kuluçkasında linkteki gibi bazı bölgelerle uğraşıyordu. linkteki iki yavru da sahiplendirildi ve tüyleri çıktı ama annenin bi eksiği var ki böyle yapıyor. kökten çözüm bulmak lazım. ayırmak istemiyorum kuşu yavrularından.

#3 tanmalvic, 9 Şubat 2016
    Son düzenleme: 9 Şubat 2016

Sayfayı Paylaş