petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavruyu döven ana

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut ercan tarafından 4 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar 20 25 günlük bir yavrum vardı yuvada.saat 6 da kalktım yavru acayip acayip ses çıkartıyo yuva dan baktım bişey yok.devam edince dayanamadım aldım elime.ceresinin üstü kafa derisi yarılmış baya.sol burun deliğinden kan geliyor.ayırdım başka kafese.ama bi yandan da dokunamıyorum. şişmiş yarılan yer.nasıl bi uygulama yapılabilir.aspur döktüm önüne yanına babayı koydum ilgilenmiyor hiç.neyse ki karnı biraz tok.ama dövmüş anası işte.elle beslemekten de korkuyorum daha önce elimle vefat etti.boğazına hortum sokmadan yapılabilecek bişey var mıdır ilerisi için?

2. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Annesini ayırın babası besler inşallah...Teramycin krem sürebilirsiniz

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Baba normalde yuvalığa girip cıkıyor ise, anneyi baska bir kafese alın.. baba anneyi görmesin.. baba kendisi bakabilir yavrulara..

4. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam su sekilde bi cozum buldum.paylasmak istedim.yavruyu tabani sicak bi kafese aldim.babayi 2 saate bir atıyorum baba besliyor boylelikle anne de yumurtasina devam edebiliyor.nasil olur bi sikinti çıkar mı

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kafeste baska yavru var mı? Bıraz daha bılgı verın.

6. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    Hayir yok hocam bu kulcka tek yavru çıkardı

Sayfayı Paylaş