Karadeniz Pet

yavruyu döven ana

umut ercan

Meraklı Üye
arkadaşlar 20 25 günlük bir yavrum vardı yuvada.saat 6 da kalktım yavru acayip acayip ses çıkartıyo yuva dan baktım bişey yok.devam edince dayanamadım aldım elime.ceresinin üstü kafa derisi yarılmış baya.sol burun deliğinden kan geliyor.ayırdım başka kafese.ama bi yandan da dokunamıyorum. şişmiş yarılan yer.nasıl bi uygulama yapılabilir.aspur döktüm önüne yanına babayı koydum ilgilenmiyor hiç.neyse ki karnı biraz tok.ama dövmüş anası işte.elle beslemekten de korkuyorum daha önce elimle vefat etti.boğazına hortum sokmadan yapılabilecek bişey var mıdır ilerisi için?

Annesini ayırın babası besler inşallah...Teramycin krem sürebilirsiniz

Baba normalde yuvalığa girip cıkıyor ise, anneyi baska bir kafese alın.. baba anneyi görmesin.. baba kendisi bakabilir yavrulara..

Hocam su sekilde bi cozum buldum.paylasmak istedim.yavruyu tabani sicak bi kafese aldim.babayi 2 saate bir atıyorum baba besliyor boylelikle anne de yumurtasina devam edebiliyor.nasil olur bi sikinti çıkar mı

Hocam su sekilde bi cozum buldum.paylasmak istedim.yavruyu tabani sicak bi kafese aldim.babayi 2 saate bir atıyorum baba besliyor boylelikle anne de yumurtasina devam edebiliyor.nasil olur bi sikinti çıkar mı

Kafeste baska yavru var mı? Bıraz daha bılgı verın.

Hayir yok hocam bu kulcka tek yavru çıkardı

Geri