Karadeniz Pet

yavruyu elde beslemek anne beslemiyor acil

Funda BAL

Meraklı Üye
Merhaba
anne tekrar yumurtlayacağı için son yavru beslememeye başladı ve bugün kursak bomboş yavru 2 3 gündür beslenemiyor 10 mayıs doğumlu son haftası elde beslemeye karar verdim.
enjektör fln malzeme var elimde fakat mamayı nasıl hazırlamam gerek lütfen yardım edin. Anne yüzüne bakmıyor.
ve bendişiyi dinlendirecektim ama yine ayırmak için geç kaldım sanırım bu 2.kuluçkasıydı 3.süne başlıyacak yavrular büyümeden tekrar çiftleşiyorlar nasıl yapmalıyım ?

Fakat internetten alış veriş yapıpta gelmesini bekliyecek zamanım yok ki. Anne 2 3 gündür tek tük beslemiş ya da babası bilmiyorum bügün hepten aç yavru bağırıyor.
Öneriniz için teşekkür ederim [MENTION=5331]CEM CANER[/MENTION] dediğiniz ürünü alıp evde bulundurcam tekrar ihtiyaç olur diye

Fakat internetten alış veriş yapıpta gelmesini bekliyecek zamanım yok ki. Anne 2 3 gündür tek tük beslemiş ya da babası bilmiyorum bügün hepten aç yavru bağırıyor.
Öneriniz için teşekkür ederim [MENTION=5331]CEM CANER[/MENTION] dediğiniz ürünü alıp evde bulundurcam tekrar ihtiyaç olur diye

babası besleyecektir geçiçi olarak ikisini ayrı bir yere koyabilirsiniz

Pirinçli sebzeli kavanoz mama ile beslendiğini gördüm youtube da elimde var bi kavanoz sizce denemelimiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

babası besleyecektir geçiçi olarak ikisini ayrı bir yere koyabilirsiniz

Ayırayım bakalım babasını yavrusunu. Beslemez ize akşama kadar ben devreye girerim madem ama yüzüne bakmıyor ikiside sanki
teşekkürler

Baba ile yavruyu başka kafese ayır o bakacaktir maşallah kuslariniza

Şimdi ayırdım. İzliyeceğim akşama kadar beslemzse bi çaresine bakarım artık
Herkese teşekkür ederim

Geri