petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavu almak için ne yapmak gerek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih Köle tarafından 24 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yavru almak için ne yapmak gerek

Forum da gökhan arkadaşımızdan 1 çift kuş aldım. Bunların yanına kafes olmadığı için 1 dışı kuş koydum. Bazen dişiler çatışıyor. Ama sonradan koyduğum dışı ufak. Hepsini ayırmam gerekirmi yoksa çift olanları aynı kafes te dursun mu.

Box kafes ayarliyorum. Ayırma işlerini kafesten sonra yapacağım.

Yemlerine nijer karıştırıyorum artı arada havuçlu mama hazırlıyorum. 3 kuş yiyor.

Sizlerin önerisi ne olabilir.

#1 Fatih Köle, 24 Ekim 2014
    Son düzenleme: 24 Ekim 2014
  2. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    mama yapman guzel ama cıftlerı ayırman lazım obur ufak kusu weya ayır cıftler alıstıysa eslerse yuvalık takmanda fayda war rnıjer tohumu ıse fazla koyma fazla koyarsan tuy degısımıne gırer dıe duymustum kafeslerın bence ayır cıft olan dısı obur dısıyı kıskanıp dowuodur

3. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Aslında kuşları geçici olarak bile aynı ortamda tutmak iyi değil.

Sayfayı Paylaş