petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yazar - Editör Olmak İster Misiniz?

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Selamun Aleyküm muhabbetkusu.com.tr ailesi Hayırlı Cumalar diliyorum. Bir çok saldırı sonucu sitemizin veritabanı silinmişti, hosting (yer sağlayıcı) firmamız ile görüştüğümüzde ise Log kayıtlarının silindiğini belirtmişti. Şu an firmamızı daha güvenilir ve çok daha iyi bir firmaya taşımış bulunmaktayız.

Sitemiz: Kanarya - Kanarya Sesi - Kanarya Beslenmesi - Kanarya Çeşitleri
    Forum dışı: kanarya.com.tr

Kanarya, Muhabbet Kuşu veya diğer doğa kuşlarına ait makale yazarım diyen kişileri Yazar - Editör olarak almaktayım. Wordpress blog kullanımını gerekirse en ince ayrıntısına kadar anlatırım bu işe gönül verecek kişilere..

Amacımız Türkiye'nin en büyük Kanarya destek bloğu olabilmektir.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim ağabeyim, maalesef başımıza böyle bir iş geldi. Kaç aydır vermiş olduğumuz emek boşa gitsede elimizden bir şey gelmedi, hakkımızda hayırlısı buymuş dedim. Artık yorumlar yapmak içinde beklerim ağabeyim :)

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Çok üzüldüm kardeşim benim. Elimizden geldiğince yardımcı olacağız. Hayırlısı olur inşallah. Üyeliklerde iptal o zaman :(

#4 Gokhan ERKAN, 12 Haziran 2015
    Son düzenleme: 12 Haziran 2015
  5. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Allah razı olsun ağabeyim, aynen iptal oldu site komple gitti. Geçen hafta sonu sitenin yedeğini alıp güvenilir firmaya taşıyacaktım, Cuma günü silindi site komple. Blog içerisinde Ad - Soyad olarak yorum yapabilirsiniz ağabeyim onda sıkıntı yok, üyelik istemiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:10 -->-> Daha önceki mesaj 15:15 --

Hâlen alacağım :)

6. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Lütfen destek olalım :)

7. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Evet lütfen olalım :)