petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yazılan Son Mesaj

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Akif GÜZEN tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Akif GÜZEN

Merhaba;

Son mesajlar kısmında bir konuya tıkladığımızda o konuda yazılan son mesaja otomatik gitme ile alakalı bir ayar var mı acaba? Şuan ki mevcut durumda konunun ilk mesajına gidiyor daha sonra son mesaja sizin gitmeniz gerekiyor yada son mesajlarda son mesajı yazan kullanıcının yanında bulunan küçük oka tıklamak gerekiyor son mesaja gitmek için.

Bilgisayarda çok sıkıntı değil ama telefondan girince bu baya bir sıkıntı oluyor. Normal konularda bir sıkıntı yok. Konuya tıkladığınız da direk son mesaja gidiyor ama bu yazılan son mesajlarda işe yaramıyor.

Bulabildiğim tüm ayarları kurcaladım ama bir sonuç elde edemedim maalesef. Sadece eski mesajları önce göster dediğimde evet son yazılan mesajı konuya girdiğim anda görüyorum ama yukarıdan aşağıya doğruda baya bir tersime geldi. :D

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
  3. Akif GÜZEN

Son mesajlarda ki konu başlığına tıkladığımda konunun ilk mesajına gidiyor.

Sayfayı Paylaş