petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yem atıyor :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve llua66yzgtll tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. llua66yzgtll

Bizim fındık oyunmu oynuyor anlayamadım. Ağzına çokca yem alıyor sonra hepsini yere atıyor bunu neden yapıyordur acaba ??

2. Sevtap DERİN

Bence de oyun oynuyor. Keyif yapıyor Fındık. :) Yemini yiyiyorsa bir şey olmaz yapsın. Yerden de yer nasılsa.

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Oyun oynuyordur büyük olasılıkla

4. admire

admire New Member

Beğenileri:
    0
    Yemin içerisine bir miktar kum koy, kum arıyor olabilir ?

5. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Normal benim kuşlar akıllı yemlikte bile döküyor. Tavuk gibi kazıyorlar yemi :)

6. ArTemiS

ArTemiS Guest

Yerde yemeyi seviyorsa ondan yapıyor olabilir.

7. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Ben petshop cu bi abiye sormustum benim kuslarda yapiyodu yemi begenmedigindndir dedi yemi degistirdim simdi yapmiyolar

8. H. Mehmet YILDIZ

Kafese bi tül takabilirsin..

9. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    Arkadaşım Adam Yem Atıyor Nedendir Diye Soruyor Sen Tül Takmasını Öneriyorsun. Sencede Bi Çelişki Yokmu ?

10. H. Mehmet YILDIZ

Arkadaşım yerlere atıyor atıyor demiş.

11. llua66yzgtll

Öncelikle teşekkür ederim :) Yere atıyor derken kafesin yerine atıyor. kafesin altında tel var. yaklaşık 1 2 cm altındaysa zemin. peki o zaman o teli kaldırmalımıyım yerden yemek istiyorsa ? Mavişimiz yiyor fındığımız ise arada bir yapıyor boyle. Yoksa normalde o da yiyor. bundan öncekilere kuş kumundan atıyordum ama bunlara atmamıştım artık bunlarada atarım teşekkürler :)

12. Mehmet ŞEKER

kızıştığı için yapıyordur.

13. ArTemiS

ArTemiS Guest

Açıkcası kuşların kafeslerinde ızgara kullanılması taraftarı değilim. Kuşun ayağı kafeste de düz zemin görmeli....

14. H. Mehmet YILDIZ

Izgara kullanılmazsa kuş dışkısın çok rahat yer ızgara kullanılmamasına karşıyım.

15. ArTemiS

ArTemiS Guest

Kuş dışkısını yiyorsa ona bir şey diyemem. Tabii ki kullanmak doğru bir yöntemdir. Ama ben gereği yokken kullanmaktan bahsediyorum...

16. sevdamesk

sevdamesk Guest

benim kuşum ilk günlerde yapıyordu. dışarı çıkmak için oyun yaptığını anladım ama iki tane olunca aynı şey için mi yapıyor bilmiyorum.

17. llua66yzgtll

Şimdi dışkısını yediğini hiç görmedim. Çıkarmalımıyım ızgarayı ??

Benimki tekken de yapıyordu şimdide yapıyor valla anlayamadım :(

18. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Izgara hastalık açısından önemlidir.. Benim fikrim o karışık yemin içerinde bir tohumu seçiyordur takip edin acaba hangi tohumu seçiyor??

19. ArTemiS

ArTemiS Guest

Kafesin temizliğini düzenli olarak yaparsanız ve kuşunuz da dışkısını yemiyorsa ızgara kullanmaya gerek yok..

20. Mehmet ŞEKER

ızgara durabilir. kuş sürekli ızgaranın üzerinde durmuyor zaten düz zemin olmasına gerek yok.

Sayfayı Paylaş