petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem Cimlendirme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Atdag tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Atdag

Merhaba arkadaslar yem olarak Bonnie Mavi Boncuk ve acik yemı karıştırıp veriyordum. Cimlendireyim dedim bahçede ama yogun hava muhalefeti izin vermedi 1 hafta bekledim ama cok az cimlendi. Ben de odada cimlendirdim. Ama ben büyütüp tohumunu vermek istiyorum cunku toprakta cimlendirdim cimlenmis tohum halini veremem. Evet bu uzun özetten sonra gelelim soruya :)

Sorum su; bu mevsim yemlerin büyüyüp tohum vermesi icin uygun mudur ? Adana'da yaşıyorum ama bura da cok soğuk bu aralar

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    dostum pek büyümüyorlar bende hep deniyorum ama cılız kalıp öldüler şuandada pamukta çimlendirdim toğrağa devretcem büyüsün diye ama bilmiyorum

3. Ahmet Atdag

Aslında benim bildigim tahıl gibi seyler soğuk mevsimlerde ekiliyor ama ne bileyim odada da tohum vermez heralde

Bir çift muhabbet.
    Ama hep bir çift :(

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    ocak gibi ekilir diye biliyorum bende ama yurt dışından gelen tohumlar büyümezler dostum tekrar satış için bunlar engelleinyor açık yem ile denemek lazım birde kuş yemi tam olarak ne oluyor onu bilipte ekmek lazım uygun şartlara göre

Sayfayı Paylaş