Karadeniz Pet

yem değişikliği

• Konbuyu başlatan Emrah ÇETİN
  • Başlangıç tarihi
E

Emrah ÇETİN

Guest
lora marka yem veriyordum. duyduğuma göre iyi değilmiş. bende gittim petshoptan en iyisini aldım. markası vitakraft ama yemiyorlar. kaş yapalım derken göz çıkarcaz. açlıktan........ :)) önerisi olan varmı?

bende artık açıktan alıyom petshopta valla çatır çutur yiyorlar :D

Aç kalınca yerler :D

yapcak bişi yok valla normalde 5 liraya bi paket alıyorsam acıkta aldıgım yem 5 liraya o bir paketin 2 paket olarak yetiyor.

Aç kalınca yerler :D
sabah taktım yemi. az önce baktım tek tane yememişler. bende eski yemin üzerine az bişey yeni yem koyup taktım. karıştırıp karıştırıp yediler :)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

sabah taktım yemi. az önce baktım tek tane yememişler. bende eski yemin üzerine az bişey yeni yem koyup taktım. karıştırıp karıştırıp yediler :)))
beni gördüler kuduruyorlar yem takacak kafese diye :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

evet tecrübeli arkadaşlar yorum bekliyorum. bu yemi yemez mi bunlar. yoksa alışır mı aç kalınca. yada açlıktan telef mi olurlar

Aslında vitakraft çok güzel yem bende vitakraft veriyorum çok güzel yiyor.Eski yemle karıştır.öyle öyle geçiş yaparsın.