petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yem değişikliği

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Emrah ÇETİN tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Emrah ÇETİN
    Gizli

lora marka yem veriyordum. duyduğuma göre iyi değilmiş. bende gittim petshoptan en iyisini aldım. markası vitakraft ama yemiyorlar. kaş yapalım derken göz çıkarcaz. açlıktan........ :)) önerisi olan varmı?

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    bende artık açıktan alıyom petshopta valla çatır çutur yiyorlar :D

3. Murat KILINÇARSLAN

Beğenileri:
    0
    Aç kalınca yerler :D

4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    yapcak bişi yok valla normalde 5 liraya bi paket alıyorsam acıkta aldıgım yem 5 liraya o bir paketin 2 paket olarak yetiyor.

5. Emrah ÇETİN
    Gizli

sabah taktım yemi. az önce baktım tek tane yememişler. bende eski yemin üzerine az bişey yeni yem koyup taktım. karıştırıp karıştırıp yediler :)))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

beni gördüler kuduruyorlar yem takacak kafese diye :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

evet tecrübeli arkadaşlar yorum bekliyorum. bu yemi yemez mi bunlar. yoksa alışır mı aç kalınca. yada açlıktan telef mi olurlar

6. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Aslında vitakraft çok güzel yem bende vitakraft veriyorum çok güzel yiyor.Eski yemle karıştır.öyle öyle geçiş yaparsın.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu yem değişikliği