petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yem döndürüyor sürekli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve engindokur tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. engindokur

bizim kuş yem yerken çoğu zaman durup ağzını açıp kapıyor ve böyle yapmaya başladığı zamanda sanki krize girmiş gibi hiç yem yemeden sadece tünekte durup ağzında bir yem parçasını döndürüyor ve gözlerini kapatıp kanatlarını açıyor.Ve o yemi kırmadanda rahatlayamıor ama tam rahatladı derken bir yem parçası daha döndürmeye başlıy.
    Not:parmağıma alıp alttan ağzına bakarken gözüküyor dilinin ucunda yem parçasını döndürüyor.Kumda veriyorum ama nafile.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

yokmu cevap

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

bilen varmı acaba....

2. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı durum bndede var

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    aynı durum bendede var :D ama benim kuş daha 45 günlük o yüzden daha yem yemeyi daha tam bimiyordur diye düşünüyordum..

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  5. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Ben 2 farklı yemle denedm durum Aynı levent ustam

6. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    bende aynı şekilde 2 farklı yem verdim aynısını yapıyor çok sık yapmıyor ama günde 2-3 defa denk geliyorum

7. ufuklarotesi

ufuklarotesi New Member

Beğenileri:
    0
    kuş daha yavruysa yemi kıramıyor olabilir. dal darı alıp verebilirsiniz. dal darıdaki taneler ufak olur genelde. hayvan zorlanmadan yer. kabuksuz yem de deneyebilirsiniz...

8. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    arkadaşın dediği doğru yavruolduğundan dolayı olabilir aspur var kanarya yemi onun kabuklarını hemen soyarlar ondanda verebilirsiniz

9. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Bnmki yavru diil yaklaşık 1 yaşında

Sayfayı Paylaş