Karadeniz Pet

Yem hakkında bilgi verebilirmisiniz ?

İsmail GÜLPINAR

Meraklı Üye
Arkadaslar kuşumun yemini degiştirdim ve DOGA markalı bir kuşyemi aldı acaba kullanan bilen varmı nasıldır faydalımıdır zararlımıdır ?
Cevaplarınız icin şimdiden TEŞEKKÜRLER.

ilk defa duydum bu markayı... kuşların yiyorsa sıkıntı olmaz

Farketmez her markanın karısımı farklıdır kimisi ak darı sarı darı gider kimisin multivit gider kuşlar yiyorsa aynen [MENTION=2841]dante25[/MENTION] in dediği gibi sıkıntı olmaz

Bende yeni aldım zaten.Yorumlarınız icin teşekkürler :)

Bende de eski kuşumdan kalan Champion marka yem vardı, ilk bir kaç gün onu verdim. Sonra o markanın çok da iyi bir marka olmadığını okudum bazı sitelerden ve haftasonu Versele Laga marka aldım. Champion'u da döküyordu, bu Versele Laga'yı da döküyor. Akşam eve gidince yemliği olduğu gibi dökmüş oluyor.

Doğa markasını ise ilk defa duydum. Bir daha ki sefere de Vitakraft düşünüyorum.

Bende de eski kuşumdan kalan Champion marka yem vardı, ilk bir kaç gün onu verdim. Sonra o markanın çok da iyi bir marka olmadığını okudum bazı sitelerden ve haftasonu Versele Laga marka aldım. Champion'u da döküyordu, bu Versele Laga'yı da döküyor. Akşam eve gidince yemliği olduğu gibi dökmüş oluyor.

Doğa markasını ise ilk defa duydum. Bir daha ki sefere de Vitakraft düşünüyorum.

benimde bi kuşum öyle yapardı evde yalnız oldugundan canı sıkıldıgından yapıyo biz evdeyken dökmezdi ama evde yokken akşam bi gelirdik yem kalmamış :) begenmekle alakası yok diye düşünüyorum

benimde bi kuşum öyle yapardı evde yalnız oldugundan canı sıkıldıgından yapıyo biz evdeyken dökmezdi ama evde yokken akşam bi gelirdik yem kalmamış :) begenmekle alakası yok diye düşünüyorum
Ben de vitakraft alacaktım bir dahaki sefere. Kafesin içerisinde dört dönüyor çıkayım burdan diye, çıkamayınca döküyor galiba. Elimde olsa da kafesin kapağını hiç kapatmasam keşke.

ilk defa duydum fotoğraf ekler misin kardeş yemin

Geri