petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem hakkında bilgi verebilirmisiniz ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar kuşumun yemini degiştirdim ve DOGA markalı bir kuşyemi aldı acaba kullanan bilen varmı nasıldır faydalımıdır zararlımıdır ?
    Cevaplarınız icin şimdiden TEŞEKKÜRLER.

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    ilk defa duydum bu markayı... kuşların yiyorsa sıkıntı olmaz

3. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Farketmez her markanın karısımı farklıdır kimisi ak darı sarı darı gider kimisin multivit gider kuşlar yiyorsa aynen [MENTION=2841]dante25[/MENTION] in dediği gibi sıkıntı olmaz

4. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Bende yeni aldım zaten.Yorumlarınız icin teşekkürler :)

5. sarpkale

sarpkale New Member

Beğenileri:
    0
    Bende de eski kuşumdan kalan Champion marka yem vardı, ilk bir kaç gün onu verdim. Sonra o markanın çok da iyi bir marka olmadığını okudum bazı sitelerden ve haftasonu Versele Laga marka aldım. Champion'u da döküyordu, bu Versele Laga'yı da döküyor. Akşam eve gidince yemliği olduğu gibi dökmüş oluyor.

Doğa markasını ise ilk defa duydum. Bir daha ki sefere de Vitakraft düşünüyorum.

6. mervekcrgl
    Gizli

benimde bi kuşum öyle yapardı evde yalnız oldugundan canı sıkıldıgından yapıyo biz evdeyken dökmezdi ama evde yokken akşam bi gelirdik yem kalmamış :) begenmekle alakası yok diye düşünüyorum

7. sarpkale

sarpkale New Member

Beğenileri:
    0
    Ben de vitakraft alacaktım bir dahaki sefere. Kafesin içerisinde dört dönüyor çıkayım burdan diye, çıkamayınca döküyor galiba. Elimde olsa da kafesin kapağını hiç kapatmasam keşke.

8. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ilk defa duydum fotoğraf ekler misin kardeş yemin

Sayfayı Paylaş