petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem Hakkında Cevaplarınızı Bekliyorum.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kayahan Günay tarafından 23 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    PetShop Ta Yeni Bi Yem Gelmiş Kabugundan Soyulmuş Muhabbet Yemi Sizce Kabuklu Yemmi Alıyim Kabuksuz Yemmi ?

2. aybars ekin

kabuklu al tabiki benim bildiğim yem kırmayı öğrenemeyen kuşlar için kabuksuz kullanılıyor

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Kabuksuz çabuk bayatlıyor ve genelde yemiyor kuşlar. Ben kabuksuz yemi aspür ve normal darı ile karıştırıp yeni yeme Düşen kuşlara veriyorum yem kırması öğrenme aşamasında kolaylık olsun aç kalmasın diye. Onun haricinde kullanmıyorum. Ama alıştırsianlar da var. Yem kabuğu sorunu için.

#3 Ercan YAŞAR, 23 Aralık 2014
    Son düzenleme: 23 Aralık 2014
  4. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    Teşekkürler :) Peki Yeni Yavruya Kabuklu Alsak Yiyemezmi İlk Aşamada ? Almamız Şartmı Kabuksuz Yemi Yeni Yavruya?

5. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Yem kırmayı biliyorsa gerek yok ama yuvadan yeni atladıysa almakta yarar var .

Sayfayı Paylaş