petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmail GÜLPINAR tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar kusuma Lora markalı paket yem aldım kullanan varmı faydalımı zararlımı bir yardım edin lütfen.

Yemin son kullanma tarihi 2 ay gecmis kuş a bir zararı olurmu en fazla ne kadar kullanabiliriz ?
    Şimdiden TESEKKURLER.

2. mervekcrgl

ben olsam kullanmam onu ama bilmem zararı olur mu verselaga marka yem iyidir

3. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Net bir cevap verecek yokmuu ?

4. Berkcan ERGEN

Berkcan ERGEN New Member

Beğenileri:
    0
    Ben quik marka yem kullanıyorum güzel yani icindede herşey var 1 kgsı 7,5 tl.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. suzie ile efe

Bencede tarihi gecms kullanmamali
    Vivid kullaniyrm kesnlkle tavsiye ederm

6. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    yem doğal olmadığı için içindeki boyalı ekmekler katkılar yüzünden son kullanma tarihi önemlidir kullanmayın küfü kokusu yoksada kullansanda bısey olmaz ama dedıgım gbi katkılar yüzünden kullanmasan daha dogru

7. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    hava almadıysa sıkıntı olmaz,ama aklınada çok takılıyorsa,git bir parka etrafa serpiştir doğa kuşları ve karıncalar yesin

8. Nejdet ODABAS

Beğenileri:
    0
    tarihi geçmiş urun kuşlara verme, aldığın yere geri götür...hangi yem diye soracak olursan sana kalmış son kullanma tarihi geçmiş olmasın yeter..

9. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bende senelerden beri açık yem kullanıyorum,daha ölen ve hasta olan kuşum olmadı

Sayfayı Paylaş