Karadeniz Pet

yem hakkında...

• Konbuyu başlatan m.ali güler
  • Başlangıç tarihi
Siz önce bi kullanın iyi olup olmadıgınızı kendiniz anlarsınız sonrada forumu bilgilendirirsiniz forumda bu yemi kullanana hiç rast gelmedim :)

Siz önce bi kullanın iyi olup olmadıgınızı kendiniz anlarsınız sonrada forumu bilgilendirirsiniz forumda bu yemi kullanana hiç rast gelmedim :)

yok öyle olmaz :D beğenen kişiler söylesin zaten witte molen iyi bir marka fakat vikakraft , versele laga falan var tavsiyelerde bulunun ki ona göre bir yem alayım

Ben VitaKraft diyorum forumun çoğunluguda bu yemi tavsiye ediyor zaten :)

hmm anladım konuyu güncel tutayım bilgiye ihtiyacım var :)

witte molen de çok kalitelidir ama bu yemi kullanlarda kurt şiayeti vardı.paketini ve içeriğini değiştirmişler.sen bir kullan yorumu yazarsın

buna ek olarak bu siteden versele laga kiki max ve vitakraft al gerisine sakın bakma.

Bakın bu işe yeni başlayan dostlar.sizin için kuşunuz 2-3 lira farktan daha önemliyse şu markaları alın: vitakraft-Kiki max-versele laga bu 3 yem birbirine eş değer yemdir.Bunların yanında darı dalıda alırsanız birde kafeslerini temiz tutarsanı yıllarca hasta olmadan yaşar.Ben 6 yıldır kuşumu besliyorum benden sağlam.Tabi ara sıra mama olsun elma salatalık marul filanda verin ki bağırsaklar temizlensin

................................................................................................................

Son düzenleme:
juenpetten çokça alışveriş yaptım bir çok yemi de kullandım diyebilirim. tavsiyelerim 1. vitakraft 2.mavi boncuk(bonnie ile aynı) 3. garden mix,quiko vb.
avantajları dez avantajları;
1. vitakraft çok şahane bi yem. kokusundan aromasından anlaşılıyor zaten. ama bu koku bir sürü canlıyı da cezbediyo ve iyi muhafaza edilmezse diğerlerinden çabuk kurtlanıyor yemin son demlerinde çok fazla toz olduğunu farkedebilirsiniz bundar kurtların yumurtalarıdır. Ve fiyat biraz tuzlu fakat tek kşunuz varsa ve bu kuşunuz jumbo ingiliz gibi kıymetli bi ırksa bunu tercih edebilirsiniz.
2. Normal bir muhabbet kuşu için biçilmiş kaftandır bu yemler hem sahibinin cebine hem kuş için idealdir. mavi b.,bonnie,versele laga vs.
3. garden mix,quik bunları da kullandım bunlarda gayet ideal yemler hepsinin içeriği aynı aşşağı yukarı kalite olarak da köü değiller tercih edilebilir yani :)

sonuç olarak ben;
ilk başlarda jumbo kuşum için vitakraft kullanıyordum(çok pahalı gelmeye başladı) ama şimdi mavi bocuk ve garden mix gibi yemleri kullanıyorum. Bunları da severek yiyor bi sıkıntı yok önemli olan tazelik. açık yemlerden kat kat iyidir ;)

not: çoğu yemin içeriğinde aspur miktarı çok düşük kendiniz ayrıyetten alıp eklemenizi tavsiye ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri