petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem hakkinda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve jarhead tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. jarhead

jarhead Member

Beğenileri:
    1
    Selamlar değerli dostlar Benim aklıma bişey takıldı yem hakkında şimdi ben yem alaçam yalnız versele laga yemlerde bir clasik bir prestige ve birde premium var hangisini almami tevsiye edersiniz üçü normal yemlige doldurup önüne koymuyormuyuz çünkü hobi Pette prestige ve digerleri için günlük iki kaşık yazmış ondan zaten kafam karıştı soru sorma gereği duydum hangi yem hangi durumda kullanilmalidir saygilarimla.

#1 jarhead, 22 Şubat 2016
    Son düzenleme: 22 Şubat 2016
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Premium ile prestige aynı sanırım. Clasic zaten çuval olarak var.
    Yemliği dolduracaksın, arada bir üflersin. Kaşık neymiş [MENTION=16972]Hobipet[/MENTION]? :)

3. jarhead

jarhead Member

Beğenileri:
    1
    Saolun hocam ben akıllı yemlik kullanıyorum peki sizce hangisini alayım ben daha önce Prestige 500gr kullanıyordum gayet güzelde yiyorlar bu aralar azaldı bende 5 kg almak istiyorum çünkü ballı krakeride kendim yaptığım için ona çok gidiyor.

Sayfayı Paylaş