petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem hakkinda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hure44 tarafından 30 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. hure44

hure44 Guest

Arkadaslar bende bonnie yem var agzi hafif acik duruyor birsey olur mu bir kaba fln kosam diyorum o zaman da guve olusur diye korkuyorum siz nasil sakliyorsunuz yemleri?

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Buzdolabına koyabilirsin

3. hure44

hure44 Guest

Buzdolabı olmaz :)

4. Eren ERDEM

Ben kilitli saklama poşetlerinde saklıyorum. Kavanozda sakladığım da oluyor. Buzdolabına filan koymadım hiç. Güvelendiği de olmadı.

5. hure44

hure44 Guest

Hmm tamam agzini bagliyim en iyisi ben

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Nerede yaşadığına bağlı ben cam kavanozda sıkı sıkı kapattığım halde kelebek oluyor hep.

7. Sevtap DERİN

Cam kavanoza koyabilirsin.

8. AvciMustafa

Buzdolabına koyarsanız kelebeklenme olmaz arkadaşlar. Cam kavanoza koyup dışarıda bırakırsanızda kelebeklenme olur sıcaktan.

9. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    serin ve kuru ortamda saklamanızı öneririm.buzdolabı fikri mantıklı değil arkadaşlar

Sayfayı Paylaş