Karadeniz Pet

yem ishal yaparmı?

Boncuk

Paylaşımcı Üye
vitakraft yem ishal yaparmı? yem temiz ve son kullanma tarihi 2014
-

Şimdiye kadar hiç bu yeni kullanıp ishal yaptığına ilgili bî şikayeti olanı duymadım. Kuşunuzun ishalinin nedeni farklı bi şey olabilir mi acaba

yeşillik kullanıdıgınız su kusun ceyranda kalması acık patlak kalmıs yem bunlar olabilir dostum sıkıntı

yemden dolayı ishal olmaz yerdeğiştirdiğinden soğuk algınlığından felan olur

2 gündür kuşum perişan.gagası beyazladı tırnakları karardı.şu ishal nasıl birşey.kuşumda yem seçiyor.patates yemiyor.suluğuna avisol koymasam bitkin düşüyor.ne yapsam bilemedim.avidiare mı kullansam

belli aşamadan sonra kurtarmak zordur veterinere gitmek en doğru yol

cevaplar için teşekkür ederim.ne yapıcağımı bilememekten bıktım.bir karar verdim.sadece kendi yemi ve avidiarelı su.su içmeye bugun başladı zaten.belki faydasını görürürm.daha sonuna kadar bu şekilde gidicem.

Sade vitakraft yem verme karıştır.İyi gelmiyor kusuyor.

ya vermiyim o zaman bu yemi yeni yem alıyım.hangisini alıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:06 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

karıştırmaya gerek yok yeni yem alıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

bir yem tavsiye edinde kapanmadan gidip alıyım lütfen.

Kapalı herhangi bir yem olabilir bonnie çok kullanıyorlar.
Avidiare kullan ishale iyidir ama vitaform daha iyi hem ishali keser hem vitaminle destekler hemde antibiyotiklidir.
Ben vitaform veriyorum hasta olunca hatta damlalıkla da veriyorum suyla seyreltip.

Geri