petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yem katkısı arıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve soner231 tarafından 1 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. soner231

soner231 Member

Beğenileri:
    0
    Versele-Laga Nutribird B18 almak istiyorum satan varmı acaba resimdeki ürün

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:09 -->-> Daha önceki mesaj 15:56 --

VİTAPOL muhabbet kuşu emi nerede bulabilirim

2. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Bu yem Türkiye'de yok sanırım. Kanaryalar için olanı C15 var. Ayrıca bu yem balık yemi gibi kabuksuz bir karışım. Alıştırmak kolay olmayabilir.
    Ayrıca bu bir yem katkısı değil, alternatif bir komple yem. İçinde tohum, meyve sebze filan var. Tabi homojen bir karışım. Bakınca sadece granül şeklinde balık yemi gibi bir şey görüyorsunuz.

#2 Mert Kalemci, 1 Kasım 2015
    Son düzenleme: 1 Kasım 2015
  3. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    Beyler yararlı bişeyse şuan bir tanıdığım yurtdışında ve bu hafta geri dönüş yapıcak kendim için aldırabilirim

4. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Yararlı olduğuna şüphe yok ama asıl mesele kuş bunu yiyecek mi? Sürekli kabuk kırarak yem yemeye alışmış kuşlar bunu sevmeyebilir. Yurtdışında bu tip ürünler daha yaygın ama nasıl alıştırıyorlar bilmiyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş