petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem kıramama yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onurkose28 tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. onurkose28

onurkose28 Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaslar show jumbo var elimde yavru daha gagasındaki siyahlık bile tam atmamıs yemı kıramıyorum bir abimiz aspur ile daldarı koy dedi 1 ay felan aspuru yesın dedi aspuru kırıyor ince kabuklu diye acaba ne yapmalıyım yavru daha 25 30 günlük
    acaba normal yemde koysam mı arkadaslar

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Aspur ve daldarı sürekli bulunsun kuşun önünde ayrı bir kabada karışık yem koyun zamanla alışacaktır.

3. Bendüldül

Beğenileri:
    1
    Aspura 1.gün %10 civarinda yem katin 2.gun%20 3.gun %30 + daldarida yemligin üstünde dursun 1 hafta icinde yem kirmayi öğrenir 1 ay aspur yemeye alışan kuş yem kiramamaktan degil kolaya alıştığı icin dal dari ve aspurla devam etmek ister bu yuzden normal yeme ne kadar kısa zamanda gecerseniz okadar iyidir ,

#3 Bendüldül, 24 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 24 Mayıs 2016
  4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    205
    Bir hafta on gun daldari iyi olur fazlasi tembellige yol acabilir yumurta vermistim cok guzel yerdi yem kiramadigini bilerek mi aldiniz yoksa kirdigini mi soyledi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:34 -->-> Daha önceki mesaj 10:28 --

Kafes tabanina yem koymayi unutmayin yere dokun daha iyi olur

5. onurkose28

onurkose28 Member

Beğenileri:
    1
    yok ustam aldıgım kişide dedi daha bebek kıramaz dedi aspur verdi yarım kilo bu şekil devam et dedi bir süre buda kabuklu dedi sonra yavas yavas karıstır normal yemle dedi

6. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    205
    Tabanda yem bulunsun daima kontrol edin ac kalmasin yumurta deneyebilirsiniz bnmkinde ise yaramisti yumurtayi cok sever hala

7. onurkose28

onurkose28 Member

Beğenileri:
    1
    Resimdeki kuş benim zaten tabana koydum da acaba aspurun içine karıstırsammı normal kabuklu yem alısması acısından

Sayfayı Paylaş