Karadeniz Pet

yem kıramıyor yardım

Pınar Aydın

Meraklı Üye
arkadaşlar ikiyavrudan biri yem kırmayı öğrendi diğeri hala öğrenemedi anne babası beslemedği için şırıngayla büyüttüm bi yavru 1 aylıkken yem yemeye başladı ama diğeri şuan 36günlük hala yem kıramıyor çaresiz kaldım ne yapmam gerek şırıngayla daha ne kadar besleyebilrim kendi yesin diye uzun bir süre mama vermedim ama baktığımda kursağı hala boştu yardım ltfn ne yapayım yardım ltfn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

kimse yokmu

Son düzenleme:
tşkler arkadaşlar fakat ben aspurda koydum kafese kabuksuz yemde yemin kabuunu soyuyo iini geveleyip geri atıyo ve sürekli bağırıyo şu aç sesi.bu yüzden çaresisizim :(

Levent usta kime reçete yazmadı ki :):):) sağ olsun, Levent ustamla aynı fikirdeyim

inş saolun yani beslemeyi keseyimmi azda olsa vermeyeyimmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 20:12 --

arkadaşlar dün gece 2 den beri beslemedim hla bişey yememişve basbas bağırıyo besleyeyimmi yoksa bırakayımmı

inş saolun yani beslemeyi keseyimmi azda olsa vermeyeyimmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 20:12 --

arkadaşlar dün gece 2 den beri beslemedim hla bişey yememişve basbas bağırıyo besleyeyimmi yoksa bırakayımmı

Besle besle arkadaşım , açlıkla kimse terbiye edilmez. :) Sen elinle yemeye alıştır ilerde zaten baka baka öğrenir ama şimdi beslemezsen ölür hayvan.

Çiftlerinize hazırladığınız mamadan çok az miktarda kafes tabanına serpebilirsiniz. Levent abinin dediklerinide uygularsanız umarım kısa sürede yem kırmaya alışır. Dal darıda kafese koyun derim.

Geri