Karadeniz Pet

Yem Kustu

• Konbuyu başlatan Ali Sami Ünal
  • Başlangıç tarihi
A

Ali Sami Ünal

Guest
Sizle daha önce paylaşmıştım, Fıstık gaga taşıyla çok oynuyor diye. 5 dakika önce yine taşıyla oynuyordu. Sonra ağzındaki yemi, gaga taşına kustu :eek: Turuncu bir şeydi. Hemen geri yedi tüm kustuğu yemi. Hasta falan değil turp gibi MaşAllah, kıpır kıpır. Ama böyle bir olayla karşılaştım. Endişelenmeli miyim? Yoksa normal mi?

kendine eş istiyor, gaga taşını eş olarak görüp ona kusuyor herhangi bir sakıncası yok

Normal dostum benim kuş da öyleydi parmağımla oyun oynarken kusuyordu 1-2 tane yem çıkarıyordu. yaşı falan varsa sen ona bi arkadaş al :D

Acilinden bi dişi alın başlık parasını biriktirmiş anlaşılan fıstık :)

evet fıstık o :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 17:09 --

daha 1 yaşına bile girmeden :D hadi şimdi eş aramaya başlayım :D

Forumdaki peçeteci şakiri biliyorsan belki senin kuşla bi akrabalık bağı vardır ?

Forumdaki peçeteci şakiri biliyorsan belki senin kuşla bi akrabalık bağı vardır ?

hayır bilmiyorum, hemen araştırayım :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:41 -->-> Daha önceki mesaj 17:14 --

ooo forumda çok popülermiş :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

2 gün önce championdan bedava numunem geldi. Şu an onu kullanıyorum. Acaba yemin içinde ki nijerden mi oldu?

Nijerde olabilir ama bi zamandan sonra içgüdüsel yapıyorlar eş almanız iyi olur :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Bnede 3 çeşit yem var karışık sade champion championde Nijer tohumu mevcut kuşum zaten sade yem dışında yem yemez oldu :)

ya tamda bana çok alıştırmışken şimdi gidip gelini sevecek, benim papuç hoop dama :( neyse yapacak bir şey yok gibi :(

Geri