petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem, Mama ve Vitamin önerisi.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BARLAS tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    39 günlük vasıflı bir erkek Show Jumbo kuşum var. Üzerine titriyorum, uzun süre aramıştım bu kuşu. Bana önerebileceğiniz yem, mama ve vitamin ürünleri nelerdir? Amacım kuşumun direncini, sağlığını, vasıflarını, tüy ve üreme kalitesini arttırmak. Şimdiden teşekkür ederim.

2. Halil50

Halil50 Guest

magnesia mama (5Kg) ALdım 6 tl Manisada Fabrika Satısı Petshop 10 tl alırsın

3. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Versela laga yem memnunum ayrıca mama içerisine dizaym kullanabilirsiniz veya Havuç yumurta karışımına yine versela laga hazır kuru mama verebilirsiniz.

4. yusuf islam unal

mama harıcınde ek olarak avıvıt toz olanından ısteyın 10 tl sabıt fıyat tarım ve koy ıslerı tescıllı ben mamanın uzerıne tuz gıbı ekıyorum

5. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş mama yiyor mu ilk önce ona bak sonra al hazır mama çünkü genellikle yemiyorlar

6. Halit Ç.

Halit Ç. Member

Beğenileri:
    0
    bu vasıflı yavruyu merak ettim doğrusu :) yok mu bir fotoğraf??

7. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Versele laga bende sipariş verdim mama konusunda konuyu takipteyim.

#7 Mert ÇAPACI, 30 Aralık 2014
    Son düzenleme: 30 Aralık 2014

Sayfayı Paylaş