Karadeniz Pet

yem markası hakkında

• Konbuyu başlatan Emrah ÇETİN
  • Başlangıç tarihi
Bonnie de kullanıyorum ben gayette memnunum. Papağanlarımda da Bonnie kullandım hep paraket olsun büyük boy papağan olsun bonnieyi hepsi severek yiyor. Vitacraftın meyveli yemini denedim mesela nasıl pis kokuyor anlatamam hem ben hemde kuşkar sevmedi. Kullanmadan dışarı döktüm güvercinler yedi :)

merhaba ,

Ben de çeşit çeşit yem denedim karıştıra karıştıra, alıştırmaya çalışarak. saçmasapan bir markanın yemini yiyordu aldığım yerdeki adam ona alıştırmıştı sanırım. ben sonra 'Bonnie' marka yem aldım. Karnı acıktı, ötüp durdu ama yine de yaklaşmadı yemliğe. sonra 'Quik' marka yem aldım. Onu şeker şeker yedi ama içindeki siyah uzun şeylere(ne olduğunu bilmiyorum) hiç dokunmadı ve yemliğin dibinde kalmışlardı. Bir de bu 'Quik' birazcık ishal yaptı. şimdi son olarak 'versele laga' kullanıyorum ve çooooook memnunuz ikimizde. İştahı yerinde,çok sevdi ve camış gibi yiyor tabiri caizse :)

Arkadaşlar çok fena hortlatmış gibi olacak ama vitakraft ald8m içindeki buğdayları yiyor ya napacam yemiyor arkadaşlar alışırmı ??

kesinlikle versele laga. tartışmasız.

Arkadaş yoktu o ya alcaktım napcam ben şimdi yemiyor ya bide şunu buldum bii okuyuveririsiniz?.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-03-18-19-58-30.png
    Screenshot_2017-03-18-19-58-30.png
    758 KB · Görüntüleme: 40
Arkadaş yoktu o ya alcaktım napcam ben şimdi yemiyor ya bide şunu buldum bii okuyuveririsiniz?.

bence markayla ilgili genel bir kanıya kapılmamak lazım. muhtemelen o yemde o pakette bir sorun olmuştur. ya da orjinal değildir sahte vs olabilir. versele laga'yı internetten sipariş edebilirsiniz. birkaç güne gelir elinize. o zamana kadar idare edebilirseniz bence hiç durmayın sipariş verin.

bence markayla ilgili genel bir kanıya kapılmamak lazım. muhtemelen o yemde o pakette bir sorun olmuştur. ya da orjinal değildir sahte vs olabilir. versele laga'yı internetten sipariş edebilirsiniz. birkaç güne gelir elinize. o zamana kadar idare edebilirseniz bence hiç durmayın sipariş verin.
Orjinal 13 tl para saydım en pahalısıydı durumum yok o kadar sipariş veremem napcam neden yemiyor?

Eğer profilinizdeki resimde olduğu kadar küçükse kuşunuz yemeyebilir. Yavrular için olan yemlerden alırsanız daha iyi olur. Kabuğu kıramıyordur belkide

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eğer profilinizdeki resimde olduğu kadar küçükse kuşunuz yemeyebilir. Yavrular için olan yemlerden alırsanız daha iyi olur. Kabuğu kıramıyordur belkide

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kardeş bi vitakraftın 2 ceşit yemi varmis heralde yavru ve yetişkin için . güzel noktaya deyindin adama aynen böle dedim ama bunu yer dedi o fotonun üstünden 1 ay felan geçti kardeş yermi sence noluyor anlamadim bugün hiç kusmadı yiyor sanki beni bi aydınlatsan ..

Geri