Karadeniz Pet

Yem markası hakkında

• Konbuyu başlatan muratveral
  • Başlangıç tarihi
M

muratveral

Guest
VİTAKİNG energy muhabbet kuşu yemi hakkında bir bilgisi olcan varmı kalitelimidir üstünde yazdığı gibi enerji verirmi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

yardım edecek biri yokmu?

VİTAKİNG energy muhabbet kuşu yemi hakkında bir bilgisi olcan varmı kalitelimidir üstünde yazdığı gibi enerji verirmi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

yardım edecek biri yokmu?

hiçbir şey vermez.ürünü pazarlama için sahtekarlık yapıyolar.birde içine renkli ekmekleri koyuyolar.kuşlarınız daha çabuk zehirlensin diye

hiçbir şey vermez.ürünü pazarlama için sahtekarlık yapıyolar.birde içine renkli ekmekleri koyuyolar.kuşlarınız daha çabuk zehirlensin diye
:confused:ama yemin içinde boyalı ekmek dedikleri madde yani sünger yok içinde sarı darı ak darı kırmızı darı siyah darı keten tohumu kanarya tohumu nijer tohumu ve aspir tohumu varmış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:11 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

??????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:11 --

güncel konu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:22 --

güncel konu

Tamam darı kuşların kebabı da onları hop zıp yapacak enerjiyi vermez.

başka düşünceleriniz nelerdir birde akıllı yemlik hakkında

babavepa.jpg

Ben de bu sabah kullanmaya basladim. Sonuclari paylasirim.Kafes kalabalık demeyin kusum cok kucuk ordan oraya gezsin diye :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vitakraft australian

Sent from my iPhone using Tapatalk

Banyoluk gittigidiyor atakanpetshop'tan alınma. Bugün geldi satıcıdan birçok ürün aldım bugünr kadar tavsiye ederim.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

Hagen vision s01 ile de uyumlu banyoluk bende problem olmadı.

:confused:ama yemin içinde boyalı ekmek dedikleri madde yani sünger yok içinde sarı darı ak darı kırmızı darı siyah darı keten tohumu kanarya tohumu nijer tohumu ve aspir tohumu varmış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:11 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

??????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:11 --

güncel konu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 19:22 --

güncel konu

eger kı o dedıklerınız varsa zararı yok harıka bı yem karısımı.
eger anlıyosanız acın bakın anlamıyorsanız da resımlerını paylasın sıze yardımcı olayım.

Banyoluk gittigidiyor atakanpetshop'tan alınma. Bugün geldi satıcıdan birçok ürün aldım bugünr kadar tavsiye ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

Hagen vision s01 ile de uyumlu banyoluk bende problem olmadı.

kafes içinde baya yer kaplıyor demi.bende birde 2 kuş var.alanları baya daralcak.

Bende tek kuş var ve kafes baya kalabalık. Ben alan daralttığına katılmıyorum.

Geri