Karadeniz Pet

Yem markası?

• Konbuyu başlatan Elin Kua
  • Başlangıç tarihi
E

Elin Kua

Guest
Arkadaşlar önceki kuşlarımda bonnieyi kullanıyordum. bir paketi bitirmek üzereyiz. Ondan sonra üşendim yakındaki bir yerden mavi boncuk aldım, paketi açmadım daha.

kuşlarımı değiştirdim şu an bir tane yavru kuşum var. yem kırmayı biliyor mu bilmiyorum ama muhtemelen biliyordur. 2 aylık çünkü. şu ana kadar yaşadıysa.. :) :) kuşu alırken adam açık yemde verdi. Sadece sarı darı var.

Sizin tavsiye edeceğiniz bir marka var mı? mavi boncuğu açmayacağım. yem yiyemezse kabuksuz yem ile değiştiririm diye :)

Mavi boncuk iyidir kullanabilirsin 2 aylık kuşda mutlaka yem kırıyordur.

Mavi boncuk iyi bir yemdir verebilirsin kabuksuz yem alma iyi değil tavsiye etmem

Mavi boncuk iyidir kullanabilirsin 2 aylık kuşda mutlaka yem kırıyordur.

dün aldım. bu gün elimle yem verim dedim yemlikten yemiyor diye yarım saat uğraştan sonra ağzını açtı ama çekingen olunca yem yemedi. bende kırmayı mı bilmiyor diye düşündüm. yarına kadar bekleyip olmazsa değiştireceğim :) kırmayı biliyorsa da normal yemle karıştırıp kullanırım :)

yeni gelen kuş bir kaç gün çok durgun olur yem yemez sonra açılır.

şu an yem yiyor :) mavi boncuk iyi mi? bonnie yemesini istemiyorum yemliklerdeki yemi değiştireceğim :)

Mavi boncuk iyi markadır. Valla benim kuşu aldığım gün çatır çutur yem yedi hiç utanma bile yoktu :D

Mavi boncuk iyidir heralde kullanmadım. Ama ben sarı darı kullanıyorum.

sarı darı tek çeşit mi? çok çeşit tavsiye ediyorlar diye hep paket yem alıyorum ben :)

Yem olarak sarı darı kullanıyorum ama sürekli vitamin ve mamalarını da yapıyorum. Bu zamana kadar hiç bir problem ile karsılasmadım.

anladım ben pek mama yapamadığım için çeşitli yemleri tercih ediyorum :) ama pek yemiyorlar :)

Sürekli yem markasını da degistirmeyi saglıklı bulmuyorum. yeni markaya alısmalarıda zaman alabiliyor.

Vitakraft Bonnie dönüşümlü olarak kullanın .

Geri