Karadeniz Pet

Yem önerisi

• Konbuyu başlatan OğuzErler
  • Başlangıç tarihi
O

OğuzErler

Guest
Merhaba Arkadaşlar ben kuşumu aldığımdan beri 10,15,20 tl lik yemler yediriyorum örneğin Champion markası gibi vesaire bir çok marka denedim allaha şükür hepsini severek yedi . Ama yabancı marka kaliteli bir yem istiyorum ki kendine gelsin ne önerirsiniz?

Bonnie, Versele Laga ve Vitakraft yemlerini denedik bizimki iclerinden en cok Vitakrafti sevdi su an onunla devam ediyoruz, tavsiye ederim.

Champion bonnie gibi markaları alma.içine bak hep boyalı ekmek dolu.Sadece versele laga ve vitakraft al.

versele ve vitanın fiyatları nedir peki. birde konuşması için işe yarar mı kuş erkek olucak gibi cere dönüyor yavaştan ama daha bi konuşma gerçekleştiremedi yemden kaynaklanıyor gibi düşünüyorum

Versele Laga 6 -7 lira 500 gr
Vitakraft 800 gr 16-17 lira

Ama benim tercihim Versele Laga Vitakrafta o kadar paray vermeye gerek yok bence

ben 25 kg lık yem alıyorum dolduruyorum kovaya kapıyorum kapagı hıc sıkıntı olmuyo www.beyazdegırmen.com dan temın edebılırsınız ;)

bu adresten temın edebılırsınız 5 kg ve daha dusuk olanlarıda mevcut ;)

Beyaz Degirmen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:21 -->-> Daha önceki mesaj 21:19 --

bende 9 tane kus + yavrular cıkıcak yarısını yedıler bıle ;)

valla tek bir zıpırım var şuan :) vitacraft 16-17 lira? bi petshop 35 40 tl civarı bişey demişti 800 gr a

bravo kendı markası yem cok kaliteli ve uygu arkadaşlar kokusu mukemmel saf darı ekmek kırıntısı boyalı ekmek falanda yok ısteyen tropıkal olanınıda alabılır o kusları fıseklendırıyo resmen ben sureklı yemı bu sıteden temın ederım

Konuşması için ne yapmam lazım ? kaliteli yem mi? şuan morali yerinde sürekli bıdır bıdır mogurdanıyor bildiğim kadarıyla bu duyduklarını çıkarmaya çalışmasıymış yanlış bilmiyorsam eğer. ama bir kelime çıkartıramadım ağzından :)

dogru kusunla yakından ılgılen ve sureklı aynı kelımeyı 2 sn arayla 10-15 defa tekrarla sıtede mevcut mama tarıflerınıde uygula konusması an meselesı nıjerde az miktarda ver

Konuşması için ne yapmam lazım ? kaliteli yem mi? şuan morali yerinde sürekli bıdır bıdır mogurdanıyor bildiğim kadarıyla bu duyduklarını çıkarmaya çalışmasıymış yanlış bilmiyorsam eğer. ama bir kelime çıkartıramadım ağzından :)

Yemin çok etkisi yok sanırım bu konuda.İlgi ilgi ilgi..

valla 800 gr yeme 15-30 tl vereceme 25 kg yeme 60 tl verırım akıl işi degıl o yeme o parayı vermek :D

hep ilgi gösteriyorum ve cici kuş diyorum aldığımdan bu yana sürekli. ama çıkaramadı gitti. bide mama almıştım bir ara koymuştum yemliğine yememişti. kavanozda duruyor mama koysam mı bişey olmuş mudur o mamaya?

hep ilgi gösteriyorum ve cici kuş diyorum aldığımdan bu yana sürekli. ama çıkaramadı gitti. bide mama almıştım bir ara koymuştum yemliğine yememişti. kavanozda duruyor mama koysam mı bişey olmuş mudur o mamaya?

2-3 ayda anca açılıyorlar sabır etmek gerek :) mama taze olsa daha iyi bence

2,3 ay dan fazla olması lazım durun bir saniye fotoğraf atiyim şimdi zar zor çektim fotoğrafını o kadar zıpır ki durmuyor yerinde . bazen diyorum ya dişiyse :D

Geri