Karadeniz Pet

Yem önerisi

• Konbuyu başlatan OğuzErler
  • Başlangıç tarihi
Bence vermeyin ben verdim yarım saat olmadı kustu

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2ypudyme.jpg
6yhahema.jpg
yerinde durmadığı zıpır olduğu için bunları çekebildim şu an :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baya mor canım hatta değişmeye başladı saçma sapan renkler var ceresinde dönüyor herhalde

Vivid mi yoksa bravo mu arkadaşlar sizce hangisini kullanmalıyım?

böbürlenmesi bıgı bıgı bıgı sesler yapması ne anlama geliyor . yaklaşık 2 saatir salık ve pc nin üzerinde parmağımı kovalayıp şuan bile yazarken yapıyor mesela bögürdeniyor bıdır bıdır sesler yapıyor bu ne anlama gelir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

yardımcı olabilirseniz..

Kelimeyi cikarmaya calisiyordur ama dili daha tam donmedigi icin bicirdiyordur, bu guzel bir gelisme siz tekrarlamaya devam edin yakin bi zamanda konusur gibi.

Vitakraft Australian Muhabbet Kuşu Yemi 800 gr kullanıyorum.
10 Numara. Tavsiye ediyorum.

Dün petshop a gittim vitacraft almak için 800 gr. ama adamda kalmamış siparişini verdim felan dedi ama şunuda belirtim dedi yakın zamanda vitacraft üretimi kesicek dedi. ve bana verselaga verdi oda vitacraft kadar sağlıklı ve yabancı marka dedi. buna başla ve bunla devam et diğer yemleri boşver dedi bende 2 paket 500 er gr dan 2 paket aldım . uygun da fiyatı siz ne dersiniz?

Arkadaşlar ben VersegeLaga kullanıyorum ve çok memnunum . Kullanmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. İri ve dolgun taneli tozsuz yem.

Ben juen pet marketten aliyorum hem kuş yemlerimi hem de su kaplumbagam var onun yemlerini çok uyguna geliyor

Bonnie kullaniyordum ama boyali ekmek var içinde demiş bi arkadaş o zaman degiştirip başka yem alirim
Pet shoplari boykot ediyorum bu sebepten asla oralardan yem yada malzeme almiyorum
Eziyetli yaşam koşullarindan dolayi para kazandirmak istemiyorum asla...
Alişveriş yaptigim site burasi:

Juen Pet Market / Pet Shop / Kedi, köpek, kuş, balık, sürüngen ve kemirgen için aradığınız herşey

Juenpet güzel versele laga da var

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Verselelaga aldım 500gr lık 2 paket sizce artık hep onu mu kullaniyim yoksa biyerden vita bulup onla mı devam ediyim

versegele laga ya devam ...

Versele Laga ya devam et bence yem değiştirmek çok da iyi olmaz kuşlar için

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

isal yaparmış sanırım eğer kuş beğenmez ise. dün koydum şahsen normal yapıyor tuvaletini

Geri