Karadeniz Pet

yem önerisi

ferit830

Yeni Üye
iyi aksamlar arkadaşlar. bildiğiniz gibi petshop larda satılan açık yemlerin ne oldugu belli değil. kuşlar için sağlıklı önerebileceğiniz bi yem markası varmı ve nerden temin edebilir fiyatı önemli değil yeterki kaliteli sağlıklı olsun .Teşekkürler.

Quik olabilir mi

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kus sayiniz fazla ise dostpetshop tan cuval olarak adrese kargo yaptirabilirsiniz..Versele Laga kullanin derim.

hiç bilmiyorum markaları . bi hafta once kuşu alırken çuvaldaki yemden göz kararı 200 gr cıvarı aldım kuşun severek yemediğni farkettim zaten içinden değişik zibiller çıktı az önce. bir de hazır mama falan önerir misiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

kuşum tek ve yavru 35 günlük

Yumurra mamasi haftada 2 kez quik narkasi yen dersin verur

Yumurta mamasi haftada 2 kez yapabilirsin quik markasi dersin verir pet shop

Versele laga,bravo,king,vivid marka olarak kaliteli ürünlerdir.

Versele laga :)

eğer kuş 1-2-3.. tane ise vitakraft al bulabilirsen yoksa versele laga al yarım kg 1 kg gibi paketlerde var bunlar

kuş çoksa çuval alacaksan deli nature en iyi yemdir muadili olarak hobinin bir yemi var şuan hangisi olduğu aklıma gelmedi sitesine bakabilirsin bunları tavsiye ederim ucuz olsun dersen vivid yada bravo alabilirsin bence

Son düzenleme:
Geri