Karadeniz Pet

yem seçimi

• Konbuyu başlatan durmaz-1
  • Başlangıç tarihi
D

durmaz-1

Guest
Gold Wings Kenevir
Gold Wings Yulaf
Quik Muhabbet yemi
Quik Mürekkep Bal.Kemiği
Gold Wings Konuşturucu
Gold Wings Kuş Kumu
Quik Konuşturucu Yem
bu gün bu ürünlerden aldım :D cinsini tam olarak bilmediğim sitedeki fotolara dayanarak yerli diye tahmin ettiğim muhabbet kuşum için bu yemler:
uygunmudur..?
kullanımları nasıl olmalıdır..?

kuş şuan için yanlız, kafesinde; 2 adet yemik 1 adet suluk 2 tünek 1 ahşap sepet var siparişimle gelecek olanlar ise;

suluk+mamalık+akıllı yemlik+ahşap tünek+ahşap yavruluk+sebzelik

kuşun asıl sahipleri şehir dışına çıktıkları için bakımı bana kaldı sitedeki bazı yararlı bilgileri okudum ama yinede tüm tavsiyelerinize açığım bu benim ilk deneyimim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)..
(kafes:35*30*35)

Şu konuşturucu yemleri kesinlikle verme. Ticari kaygı amaçlı yapılan saftatalar. Dayıyorlar nijeri kuşun yağlanmasına sebep oluyorlar.

Suyuna supervit forte ve seramineral damla. Vitakraft avustralian kuş yemi(hepsiburada sitesinde ucuzdu sanırım). Yulaf içi ve kanarya yemi aspurda verebilirsin yeter

anladım peki bu sipariş ettiğim ürünleri nasıl değerlendirebilirim yoksa bunlar çöpemi ve bir diğer sormak istediğim soru kafes içi düzen önemlimidir önemli ise tavsiyeniz nedir..?

Bizim kuşlar keneviri hiç yemiyorlar sert biraz deneyin yemezse papağan besleyen birine verirsiniz.
Yulafa bayılacaklar.
muhabbet yemini bitirsinler.
mürekkep balığı kemiği zaten gerekli asın kemirirler zamanla.
konuşturucuları yeme karıştırın ama birdaha almazsınız.
kuş kumu standart zaten ayrı ayrı bir kaplarda verin kuş kumunu ve yulafı.
not:aspur(kanarya yemi) ve dal darı bunlara da bayılırlar çok severek yerler.

Geri