petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem Seçiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fatih DEMİRAYAK tarafından 26 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Fatih DEMİRAYAK

İyi günler 2 aylık erkek kuş aldım fakat yem yerken yemin içinden seçiyor hepsini yemiyor. yemin çoğunluğu beyaz darı onu yemiyor diğer az bulunan yemden yiyor ne yapmam lazım. kuş aç kaldığı için galiba ertesi gün alıştı bana gitmiyo yanımdan

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Yediği yemden alıp verebilirsiniz

3. Fatih DEMİRAYAK

sade o yemden görmedim ki hiç. kanarya yemine benziyor yassı bişey ondan verdim onu da yemedi. alışırmı acaba daha 3 gündür bende kuş

4. Umutcan AĞLAR

yulaf olabilir mi?

5. Fatih DEMİRAYAK

yok yulaf değil daha küçük. yani normal muhabbet kuşu yemini yemiyor. kabuksuz mu denesem ne yapsam ki.

6. Mehmet ŞEKER

yediği yemin resmini koyarsanız belki yardımcı oluruz.

7. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tahminim bahsettiğiniz aspur yani kanarya yemi, aspur kabuğu soyulması kolay bir yem olduğu için yavru muhabbet kuşlarına yem kırmayı öğretmek amacıyla verilir, bence karışık yem vermeye devam edin, zamanla diğer yemlere de alışacaktır...

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu yem seciyor

,
  2. muhabbetim yem seçiyor