petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem sorunu !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve utku yalçın tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. utku yalçın

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar dilerim 4 muhabbet yavrum var ve annelerinden yaklaşık 3-4 hafta önce ayırmıştım ilk başlarda beyaz renk süt gibi kokan yavru yeminden verdim daha sonra ise alıştırma amaçlı aspur verdim sorun ise şu an normal yem yemeyip sadece aspur yiyorlar normal yeme nasıl alıştırabilirim ? (Gagaları siyah değil normal renk oldu artık )

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. BARAN

BARAN Guest

Dostum başka yem katsanda yerler ben tek kuş besliyorum ve 3 çeşit yem verdim

Beyaz sade / Champion yem / Karışık karışıgı ve championu çok az yiyor bugün dışarı çıkarttım beyaz yem kattım sade paso onu yedi ben 1 yemlige sade diğerine champion katıyorum kafasına göre yiyor o :)

3. utku yalçın

Teşekkür ederim yani normal yemle mi karıştırayım aspuru ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:40 --

Güncel arkadaşlar

4. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    Aspuru Azaltıp Karışık Yemii Çoğaltın Aspura Alıştırmışsınız Kuşlar Kesinlikle Karıstırmayın yemleri birbirine bu sefer kuslar aspuru bulabilmek için diğer yemi dağıtacaklardır pek aspurda vermeyin aşırısı kuşunuzu yağmandırır iyi forumlar

5. utku yalçın

Cevap için çok teşekkürler

6. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    ben teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş