petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yem Tavsiyesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Myscene tarafından 13 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Myscene

Myscene New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba

Arkadaşlar muhabbet kuşuma yem alacagim ama kararsız kaldım hangisi daha besleyici ve kaliteli 1 tane kuşum var zaten fiyatı önemli değil ben iki marka arasında kaldım Vitakraft ve versele laga siz üstadlar hangi yemleri öneririsiniz

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Myscene

Myscene New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler abi bu ne hız yahu birde birşey soracagim kus çok enerjik maşallah ama korkuyorum bir yerini sakatlayacak diye alttaki izgarayi sokuyor nasıl gücü yetiyorsa kaldırıp savuruyor tellere en üste tırmanıp geri geri gidiyor ters takla atıyor kapısını bile bağladım :D ilgilendigimde ve kendi haline bıraktığım zamanlar yapıyor sıkıntı olmaz degilmi fotosu bağlı bide kapı :D elimi ısırsa kopartir

#3 Myscene, 13 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 13 Mayıs 2016
  4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    maşallah ne güzel. Enerjik kuştan zarar gelmez yemde doğru secim yapmıssın. Versele laga tartışılmaz.
    Tüyü kadar ömrü olur inş...

5. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Ben Vitaminli Varsa Onlardan Alıyorum Açık Yeme Bakıyorum Güzelse Öyle Yoksa Almıyorum. Kafesede Bir Tül Al Yani Etrafına Tak Tüyler Filan Dişariya Çıkmasın Daha Temiz Olur

6. Myscene

Myscene New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürle kahraman bey valla pamuk gibi sıpa :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:14 -->-> Daha önceki mesaj 09:13 --

Teşekkürler darkred tülünü makinaya artırdım temizlenmesi için :)

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Toplu zilli oyuncaklardan al bir tane oynasın canı sıkılınca. Kafesi yıkmasın..

8. Myscene

Myscene New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler levent abi ilgin için bi kaç güne daha büyük bi kafes bakıcam sigmiyor sıpa :) ozaman alirim oyuncaklarını :)

9. Muhabbet111

Beğenileri:
    0
  10. Myscene

Myscene New Member

Beğenileri:
    0
    Ağa valla çok kararsızdım Versele Laga yı seçtim ben en kısa zamanda alacağı m yemi bitsinde az kaldı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

Bravo 302 de çok öneriyorlar

11. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Bizim gibi toplu üretim yapmıyorsanız versele laga alın :).Biz versele laga alırsak yeme para yetiştiremeyiz :D

12. serdar_gs

serdar_gs Member

Beğenileri:
    11
    Bende şöyle bir yem var internette bulamadım resmini atayım 5 liradan 2 kutu 10 liraya almıştım petshop dükkandan
    [​IMG][​IMG][​IMG]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. alper onur

alper onur Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim çerçi yusufa git oradan karışım mubabbet kuşu yemi alacağını soyle onlar verir.. haa bide vitaminli de de öttürücü kızıştırıcılı de... boyle markalara para verme pahalıya gelir 200 gr 10 tl felan filan ... dediğimi yap kaybetmezsinç.. hadi eyvalah

14. Kaan189

Kaan189 New Member

Beğenileri:
    0
    Yemler arasında çok fark var mı ? benim kuşlar yaklaşık 5 aylık sürekli bonnie kullandım, versele laga önermiş herkes bonnie ile arasında çok fark varmıdır acaba ? eğer varsa bu saatten sonra yem değişsem kötü etkilebirler mi ?

Sayfayı Paylaş