Karadeniz Pet

Yem Tavsiyesi

Myscene

Yeni Üye
Merhaba

Arkadaşlar muhabbet kuşuma yem alacagim ama kararsız kaldım hangisi daha besleyici ve kaliteli 1 tane kuşum var zaten fiyatı önemli değil ben iki marka arasında kaldım Vitakraft ve versele laga siz üstadlar hangi yemleri öneririsiniz

Teşekkürler abi bu ne hız yahu birde birşey soracagim kus çok enerjik maşallah ama korkuyorum bir yerini sakatlayacak diye alttaki izgarayi sokuyor nasıl gücü yetiyorsa kaldırıp savuruyor tellere en üste tırmanıp geri geri gidiyor ters takla atıyor kapısını bile bağladım :D ilgilendigimde ve kendi haline bıraktığım zamanlar yapıyor sıkıntı olmaz degilmi fotosu bağlı bide kapı :D elimi ısırsa kopartir

Son düzenleme:
maşallah ne güzel. Enerjik kuştan zarar gelmez yemde doğru secim yapmıssın. Versele laga tartışılmaz.
Tüyü kadar ömrü olur inş...

Ben Vitaminli Varsa Onlardan Alıyorum Açık Yeme Bakıyorum Güzelse Öyle Yoksa Almıyorum. Kafesede Bir Tül Al Yani Etrafına Tak Tüyler Filan Dişariya Çıkmasın Daha Temiz Olur

Teşekkürle kahraman bey valla pamuk gibi sıpa :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:14 -->-> Daha önceki mesaj 09:13 --

Teşekkürler darkred tülünü makinaya artırdım temizlenmesi için :)

Teşekkürler levent abi ilgin için bi kaç güne daha büyük bi kafes bakıcam sigmiyor sıpa :) ozaman alirim oyuncaklarını :)

Ağa valla çok kararsızdım Versele Laga yı seçtim ben en kısa zamanda alacağı m yemi bitsinde az kaldı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

Bravo 302 de çok öneriyorlar

Bizim gibi toplu üretim yapmıyorsanız versele laga alın :).Biz versele laga alırsak yeme para yetiştiremeyiz :D

Bende şöyle bir yem var internette bulamadım resmini atayım 5 liradan 2 kutu 10 liraya almıştım petshop dükkandan
e37b782429f690154b1680848ea12760.jpg
3f77583a828ac737bc2a84ffbc9946c7.jpg
99f3c45fcd637d2cef424e964d8ab360.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim çerçi yusufa git oradan karışım mubabbet kuşu yemi alacağını soyle onlar verir.. haa bide vitaminli de de öttürücü kızıştırıcılı de... boyle markalara para verme pahalıya gelir 200 gr 10 tl felan filan ... dediğimi yap kaybetmezsinç.. hadi eyvalah

Yemler arasında çok fark var mı ? benim kuşlar yaklaşık 5 aylık sürekli bonnie kullandım, versele laga önermiş herkes bonnie ile arasında çok fark varmıdır acaba ? eğer varsa bu saatten sonra yem değişsem kötü etkilebirler mi ?