Karadeniz Pet

Yem Tavsiyesine İhtiyacım Var

Erkan GÜNEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar Versele Laga mı almalıyım yoksa Hobi 4 Season Australian Budgerigar Blend M005 mi siz hangi yemi kullanıyosunuz farklı marka öneriniz var mı?

Hobi 4 Season Australian Budgerigar Blend M005 içerik olarak zengin görünüyor. Birçok kişi olumlu görüş bildirdi. 5 kg olarak düşünüyorsanız fiyat farkı da yok.

Hobi 4 Season Australian Budgerigar Blend M005 aldım 5 kg luk bir sorun yok hoş kokusuda kuşları ayrı bi cezbediyor

2 kuş var bende 5 kg fazla gelir o yüzden 1 kg düşünüyorum açıkcası...

Fiyat farkı sorun olmaz diyorsanız Hobi 4 Season Australian ı deneyebilirsiniz.

Fiyat farkı sorun olmaz da denenmiş ve beğenilen bir ürün daha iyi olur...

Teşekkürler deneyelim bakalım nasıl olacak...

Bendeatrı bi konu açmadan buradan sormak istiyorum vitakraft mı yoksa hobi 4 mü alıyım yarın almaya gidicem bende kararsız kaldım

Bendeatrı bi konu açmadan buradan sormak istiyorum vitakraft mı yoksa hobi 4 mü alıyım yarın almaya gidicem bende kararsız kaldım

takip ettiğim kadarıyla vitakraft eskisi gibi iyi değil diyorlar iyisi de Türkiye de yokmuş yazılanlardan okudugum

Vitakraftla yavru büyüttü kuşlarım. Çok sağlıklı yediler. Diğer yemleri de kullandım. Kuşar iştahla yemedi. Vitakraftı ise hemen tüketiyorlar.

Hobi m005 i tavsiye ederim. Gerçekten güzel bir yem ve çok hoş elma kokuyor:)

Vitakraftla yavru büyüttü kuşlarım. Çok sağlıklı yediler. Diğer yemleri de kullandım. Kuşar iştahla yemedi. Vitakraftı ise hemen tüketiyorlar.[/QUOTE

Burda öyle yazmışlardı demekki çok değişmemiş ama kararsız kaldım açıkcası

Geri