Karadeniz Pet

Yem temizleme makinası-yarı hazır yarı kendin yap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Mustafa KARAKAYA

Guest
Merhaba arkadaşlar,foruma azönce katıldım.
İstanbul'da lazer ve cnc kesim yaptığım ufak bir atölyem mevcut.Burada ahşap oyuncaklar üretimi yapıyorum.
Bu arada da farklı düşüncelere de yer veriyorum ara sıra.Bunlardan biri de ihtiyacımdan ortaya çıkan yem temizleme makinası.
Çizimlerini yapıp faaliyete geçirdiğim hali hazırda da kullandığım bu kitin üretimini yapmaya başladım ihtiyacı olanlar için.
Umduğumdan fazla olumlu ve yoğun bir istek silsilesi yaşadım yaşıyorum.
Bu ürünümü burada da ihtiyacı olanlar ile paylaşmak istedim.
Yem temizleme kiti demonte olarak gönderilmektedir.
İçerisinde gerekli hızlı yapıştırıcı ve fan için vidalar mevcut.
Kurulumu kolay ve pratiktir.

Çekmecelerin üzerine hoş ve sevimli resimleri lazer ile işliyorum.Maksat göze gönle hoş gelsin dekoratiflik katsın.

Fiyatı usb vantilatör dahil 27tl dir.+ olarak Kargo ücreti de 7.75tl ptt kargo ile gönderim yapmaktayım.Kargo alıcıya aittir.
Umarım faydalı olurum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Çalışır haldeki video aşağıdaki gibidir.
Video eski sürümün videosudur.Usb ile çalışan fan monte edilmeden çekildi aceleyle.
Standartında vantilatörün ön panel çıkartılarak vida deliklerinden direk montajı yapılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Xp9YqPYH0Vo

Moderatör tarafında düzenlendi:
Youtube videosu açmadı.
İstanbulda nerede yeriniz? Gelip direk alabiliyor muyuz? Kurulu halde var mı? Malzeme alternatifi var mı?

Malzeme alternatifi maalesef şimdilik yok.Lazerimle rahatça ve pratik olarak kestiğim malzeme 3mm kavak kontraplak.
Atölyem İstanbul esenler'de gelip demonte halde resimde görülen paketteki gibi alabilirsiniz elden.Kurulu olarak kendi evimde eski versiyonunu kullanıyorum.Şuanki modelden ayarlamayı düşünüyorum kendime :) kabuk engelleyici bölme ekledim çünkü çekmeceler arasına.
Kurulumu çok kolay ve basit.15-20dakikada tek başınıza kurabilirsiniz.

Videoyu telefondan ve tabletten telif hakkı sebebiyle açmayabilir müzikten dolayı.Bilgisayardan sıkıntı çıkmıyor görüntülemede.

Üretimhaneler için belki yeterli olmayabilir uzun vade kullanım olarak fakat ev üreticileri için ideal olduğunu düşünüyorum.
Doğruya doğru olmak gerek,üretimhanelerde kilolarca ve neredeyse hergün temizlenmesi gerekiyor.Daha profesyonel ürünleri tavsiye ederim bu yönde.

ben almak isterim mustafa bey fakat bunu nasil çalistiriyoruz elektriğe takarak mı??? usb vantilatör sarj mi oluyor orayi çözemedim

Usb çıkıştı vantilatör.Bilgisayar usb çıkışlarından bile çalıştırabilirsiniz.

cihaz 220 volt mu çalışıyor yoksa 12 volt mu

Günceldir arkadaşlar satışlarım sürüyor.

KnD6v5.jpg

Mustafa bey bende bir adet almak istiyorum üstüne isim yazabiliyorsanız güzel olur. Ücreti kapıda ödeme mi yapıyoruz?

en güzel manuel temizlik ne gerek var otomatiğe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri