petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yem temizleme makinesının küçük versiyonu

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve OKAN ÇEVİK tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. OKAN ÇEVİK

OKAN ÇEVİK New Member

Beğenileri:
    1
  2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  3. Taha Kar

Taha Kar Guest

Çeviri :
    ...
    ...
    ...

Hacı bi pet şişeyi alacan toplu iğneyle altını elek gibi delecen ,üstüne süpürgeyi tuttunmu tamamdır.
    ...
    ...

-kamera döner-
    ...

aha nasılda sadece yem kaldı
    ---
    Aralarda küfür ediyor olabilir :)

ELEŞTİRMEN NOTU: ATTIĞINIZ TAŞ ÜRKÜTTÜĞÜNÜZ KURBAĞAYA DEĞMİYOR. fan 3w çekerken süpürge 2000w,yem 5tl :)

4. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    3 adet yem temizleme makinası aldım 3 adetide tırt çıktı. en son bst kafes cengiz ustadan aldım 100/100 ayıklama yapıyor fiyatı 100 tl yenibosnadan burak dersen yardım cı olur fakat çok memnun kalırsın

5. OKAN ÇEVİK

OKAN ÇEVİK New Member

Beğenileri:
    1

valla onu bende anlamadım ama gayet güzel bişey :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

bende zaten fazla kuss yok maksat dedım yem uflemeye erınenlere faydası olur onun ıcın paylastım yınede yardımcı oldugun ıcın tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

dedıgım gıbı ben yem üflemekten bıkanlara bır fıkır mahıyetınde bulunmak ıcın paylastım daha makıne mı alırlar uflerler mı onlara kalmıs :D

6. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    az kuş varsa arkadaşım dediği metodu uygulaya bilirsin :)

7. yalçın AKDOĞAN

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar ben bunu uyguladim vr hatika oldu ancak elektrik supurgresi hiz ayarlanabilir olmasi gerekiyor

Sayfayı Paylaş