Karadeniz Pet

Yem Tercihi

Bence buzdolabına koyarsanız hiçbir şey olmuyor. Ancak dışarda durursa bir süre sonra böcekleniyor. Ben aspuru Mısır çarşısından alıp cam kavanozda buzdolabında saklıyorum. Tek kuşum olduğu için uzun süre kalıyor çünkü. Yemliğine Versele Laga yemin üzerine arada bir serpiştiriyorum. Zaten aspuru çok seviyor ne kadar koyarsam hepsini yiyor önce aspurları seçip yiyor kalmayınca darı yiyor.

Yani anlatmak istediğim kısaca, fazla alıp buzdolabında muhafaza ederseniz bozulmuyor yönünde idi. :D
Ama tabi ustalar daha iyi bilir.

Buzdolabına gerek yok üstad.kiler dediğimiz ev ortamına göre daha serin ortamda bozulma olmayacaktır.

Teşekkürler yorumunuz için.
Bildiğimden şaşmıyım yine versele laga alacam.

Abi bugün arayıp soracam daha ileri tarihli çuval varsa verem siparişi yoksada alacam şansa artık. Sağol abi yorumun için.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:01 -->-> Daha önceki mesaj 11:22 --

Aradım şimdi Mybestpetshopu siparişi verdim hadi hayırlısı bakalım :)
Güle güle kullan kardeşim. Sağlıkla, sıhhatle yesin kuşların.

Bence buzdolabına koyarsanız hiçbir şey olmuyor. Ancak dışarda durursa bir süre sonra böcekleniyor. Ben aspuru Mısır çarşısından alıp cam kavanozda buzdolabında saklıyorum. Tek kuşum olduğu için uzun süre kalıyor çünkü. Yemliğine Versele Laga yemin üzerine arada bir serpiştiriyorum. Zaten aspuru çok seviyor ne kadar koyarsam hepsini yiyor önce aspurları seçip yiyor kalmayınca darı yiyor.

Yani anlatmak istediğim kısaca, fazla alıp buzdolabında muhafaza ederseniz bozulmuyor yönünde idi. :D
Ama tabi ustalar daha iyi bilir.

20kg çuvalı buz dolabına koymak biraz sıkıntı :)

Buzdolabına gerek yok üstad.kiler dediğimiz ev ortamına göre daha serin ortamda bozulma olmayacaktır.

Daire girişindeki merdivenler baya serin oraya koymayo düşünüyorum.

Güle güle kullan kardeşim. Sağlıkla, sıhhatle yesin kuşların.

Sağolasın abi teşekkürler

Geri