Karadeniz Pet

yem ve kum ?

eren aydın

Yeni Üye
arkadaşlar yem olarak Quik junior kullanıyorum petshop yavru kuşlar için bunu verdi
kumu ise GOLD WİNGS markaları nasıl sizce bilginiz var mi. kusum ikisininde severek yiyor ama sormak istedim

vitamin olarakta suya katılan Apex axisol kullanıyorum ?

Son düzenleme:
tesekkur ederim peki vitamin haftada 2kere 5 damla iyi mi

Son düzenleme:
Quik gurme kullanıyorum. Gayet memnunum. Fiyatı da uygun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:15 -->-> Daha önceki mesaj 00:14 --

tesekkur ederim peki vitamin haftada 2kere damla iyi mi

Ben haftada 1 defa kullanıyorum. Ertesi gün suyunu mutlaka tazele.

tesekkur ederim vitamin olunca mutlaka değiştiriyorum ertesi gün suyu :)

bEN Acık yem veriyom gayet iyi yiyolar ve avisol b vitamin kullanıyorum 10 damla koyuyom suyuna öle dedi petshopcu

vitamin fazla gelir diye korkuyorum ondan sordum biraz fazlası sorun olur mu peki genel bilgi olarak merak ettim

vitamin fazla gelir diye korkuyorum ondan sordum biraz fazlası sorun olur mu peki genel bilgi olarak merak ettim

fazla vitamin verincede motoru bozuyorlar ben bi ara ayarını kaçırdım 1 hafta kuşun ishalini durdurmaya çalıştım

fazla vitamin verincede motoru bozuyorlar ben bi ara ayarını kaçırdım 1 hafta kuşun ishalini durdurmaya çalıştım

bende öyle duymuştum ishal ediyormuş ve ishal bi kusuma ki pankreas sorunu varmış ona vitamin vermişti petshop sahibi gerçi sonra düzeltmişti elimizde uyuyordu ama daha sonra iç parazit diye tahmin ediyoruz öldü hemde bi anda :(

bende öyle duymuştum ishal ediyormuş ve ishal bi kusuma ki pankreas sorunu varmış ona vitamin vermişti petshop sahibi gerçi sonra düzeltmişti elimizde uyuyordu ama daha sonra iç parazit diye tahmin ediyoruz öldü hemde bi anda :(

aynen kardeşim o yüzden dikkat ayarını kaçırma ishal oldu mu kolay kolay önleyemiyorsunda az kullan çok kullanma

10damla yazıyo ben yarısından biraz fazla suya 5damla damlatiyorum ya da 4korkumdan artik diğer kuştan sonra :/ teşekkürler yardim için :)

Geri